Rezultate te kerkimit per termin: +Sulmuesi

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:11.339Z

Drogba, sulmuesi i shekullit XXI

Didier Drogba është sulmuesi më i mirë i shekullit XXI, sipas Institutit Ndërkombëtar për Histori dhe Statistika të Futbollit (IFFHS), i cili ka marrë në konsideratë golat e shënuar me Kombëtaret dhe me klubet përkatëse në garat ndërkombëtare. Sulmuesi i Chelseas, ka shënuar 92 go

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:52.390Z

Aksidentohet rëndë sulmuesi Ilir Azemi

Sulmuesi kosovar i Grojter Furth ka pësuar një aksident të rëndë automobilistik Sot në mëngjes Ilir Azemi ka pësuar një aksident automobilisti shumë të frikshëm. Sulmuesi kosovar ka qënë duke udhëtuar me makinën e tij në Furth Nuremberg, kur është përplasur më një furgon tip Ci

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:19.733Z

Sulmuesi i ri i Interit, sulmuesi norvegjez

John Carrew është blerja më e re e Inter. Sulmuesi norvegjez ka mbërritur sot në Milano dhe pas vizitave mjekësore pritet të firmosë kontratën e re me klubin zikaltër. Dyshja e merkatos Branca dhe Ausilio ka gjetur akordin që pas ndeshjes me Cl

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:50.007Z

Vdes papritur sulmuesi ekuadorian

Ka ndërruar jetë në mënyrë krejt të papritur, Christian Benitez, ish-sulmuesi ekuadorian i Birmingham-it dhe kombëtares së Ekuadorit. Benitez, i njohur ndryshe edhe si “Chucho” ndërroi jetë pas një ataku kardiak në Kata

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:55.412Z

Hamdi Salihi, sulmuesi gjakftohte

Hamdi Salihi do te aktivizohet si titullar ne sfiden e pare te vitit 2010 qe Rapidi i Vjenes do te luaje ne Bundesligen austriake. Sulmuesi shqiptar, i cili eshte golashenuesi me i mire i klubit vjenez me 12 gola ne kete sezon, ka detyren te terheqe skuadren, edhe sepse Jelavi mungon pas nje operaci

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:43.844Z

Torres, sulmuesi më i mirë në Premierligë

Sulmuesi i Aston Villës, Darren Bent mendon se, përkundër mungesës së golave, Fernando Torres është ende sulmuesi më i mirë në Premierligën angleze, kur është në formë. “Torres është sulmuesi më i mirë i kampionatit kur është në formë, është mjaft i mirë. E kam përcje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:12.343Z

Sulmuesi i ri i Liverpoolit?

Sulmuesi i spikatur francez, Kevin Gamiero pritet që gjatë kësaj jave të kompletoj transferimin te Liverpool. Sulmuesi i PSG-së pritet ti bashkohet Liverpoolit në formë huazimi. Trajneri Brendan Rodgers e ka vlerësuar Gamireon si më të duhurin p&eum

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama