Rezultate te kerkimit per termin: +Super

Total: 8847
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.625Z

Super të pasur, super të ndrojtur

Nga Stephen Evans, BBC   Askush nuk mund të akuzojë pasanikët e Gjermanisë se mburren me pasurinë e tyre, madje është krejt e kundërta. Me vdekjen e Karl Albrecht, nuk pati asnjë njoftim për thuajse një javë, derisa mbaroi një funeral i vogël dhe privat. Ai dhe vëllai i tij, T

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.363Z

Super-jahti me pistë helikopterësh

Dizenjimi i ri i një jahti mund të ndryshojnë mënyrën se si udhëtojmë në botë. Dizenjuesi Xhorxh Lucian ka paraqitur konceptin për jahtin duke e quajtur Dare to Dream. Super-jahti i pabesueshëm do të ndërtohet për të transportuar një aeroplan përreth 100 metra. Mjeti lundrues do të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.061Z

Super Riniring, oferta 800

Të gjithë abonentët e rinj dhe ekzistues që janë pjesë e Super Riniring 800, do të mund të përfitojnë automatikisht dhe falas deri në 150 minuta në ditë dhe SMS deri në 100 në ditë drejt gjithë abonentëve Eagle. Sasia e rimbushur prej 800 lekësh mund të përdoret drejt operatorë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.614Z

Çokollata si super-ushqim

Nga Express më 11 shkurt 2011 në ora 10:47 Është një lajm i vështirë për ata që konsumojnë çokollatë të errët, sidomos për ata që vuajnë nga trashësia dhe e kanë përdor si anti-oksidant dhe polifenol. Mirëpo, sipas një studimi të ri, çokollatat apo farat e çokollatës j

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:49.962Z

FOTO/ Super gjoksi i Beyonce

Beyonce ka postuar kete foto në Instagram. Këngëtarja duket seksi si kurrë mè parë, sidomos pas dietës së fundit. Bey duket super, teksa syte të mbeten tek gjoksi i saj.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.281Z

FOTOT mahnitëse: Rishfaqet sërish super-Hëna

Në pjesën veriore të Europës është rishfaqur sërish super-Hëna. Këto foto janë shkrepur në Britaninë e Madhe. Ky fenomen pritet të ndodhë sërish në 2034.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:08.901Z

Super-racisti i bardhë ekzekutohet

SHBA Pati ekzekutuar shumë njerëz, në fund u deklarua i penduar Një i dënuar për vrasje të shumëfishta me motive racore të njerëzve me ngjyrë dhe hebrenjve u ekzekutua në Misuri të Shteteve të Bashkuara. Xhozef Frenklin (Joseph Franklin) u ekzekutua për vrasjen e një burri pranë nj�

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama