Rezultate te kerkimit per termin: +Superlign

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:27.931Z

Panionios blen 120 mijë euro Jahmir Hykën

Transferimi Jahmir Hyka sht zyrtarisht lojtar i Panioniosit n Superlign greke. Pas 48 orve qndrimi n kryeqytetin helen, Athin, ku ka diskutuar me drejtuesit e klubit rreth kushteve t kontrats, mesfushori 22-vjear ka arritur marrveshjen. Nj rol mjaft t rndsishm n transferimin e lojtarit t Kombtares

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.657Z

Debatik Curri: Në Rumani për tu paraqitur mirë

Deklarata Mbrojtsi kuqezi sht optimist pr sfidn e 3 shtatorit Ndeshja me Rumanin do t jet nj test i vshtir pr Shqiprin. M 3 shtator kuqezinjt prballen me nj prej skuadrave q pretendojn kualifikimin n Grupin D dhe q s bashku me Bosnj-Hercegovinn cilsohen si kandidate pr t’i mbyllur eliminatore

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:38.546Z

Policia greke, hetim sulmin ndaj autobusit shqiptar

Autor t dyshuar t hedhjes s molotovve, t paktn dy persona Policia greke thot se po heton rreth incidentit t shnuar mesnatn e s diels, kur nj autobus me targa shqiptare u sulmua me bomba molotov n Greqin Perndimore. Njoftohet se polica po ndjek disa pista hetimi, prfshir versionin se sulmuesit kujto

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama