Rezultate te kerkimit per termin: +Synohen

Total: 265
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.275Z

Prligji per KLD MD Ja objektivat qe synohen te arrihen

Transmetuar me 19052014 - 1750 Foto ilustruese PUBLICITET Tirane 19 maj 2014 NOAal- Ministria e Drejtesise ka bere te ditur se reformimi i sistemit gjyqesor eshte nje nga prioritetet kyce te saj vecanerisht ne drejtim te konsolidimit t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:56.728Z

Tirana, synohen tri blerje

Tirana e sezonit te ri nuk pritet te jete shume e ndryshme nga ajo qe fitoi titullin kampion ne javen e fundit te edicionit 2008-‘09. Lajmi u be i ditur nga drejtori teknik, qe aktualisht mban edhe postin e trajnerit, Alban Tafaj. “Objektivi yne kryesor eshte qe te mos prishet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:24.051Z

Juve, synohen Aogo, Krasniç dhe Markez

Objektivat Drejtuesit e Juventusit po punojnë për të përforcuar skuadrën, në mënyrë që bardhezinjtë të luftojnë për të gjithë trofetë. Ata po vlerësojnë me kujdes alternativat për fazën e dytë të përforcimeve: Milos Krasiç, Denis Aogo dhe Rafa Markez janë emrat për konting

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:24.069Z

Milan, synohen Elano dhe Dos Santos

Mesfushori Te Milani vazhdohet të diskutohet për lojtarët që mund të përforcojnë mesfushën e skuadrës së drejtuar nga Alegri. Një prej zgjidhjeve mund të jetë Xhovani Dos Santos, ish-lojtar i Barcelonës, që tashmë Totenhemi e ka nxjerrë në treg. Kjo, pavarësisht faktit se ai u pa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:24.631Z

Kosova ushtri pas vitit 2012

Kreu i FSK-së, Fehmi Mujota, ka deklaruar për mediat vendasve se kapacitetet e plota operative të Forcës së Sigurisë synohen të arrihen gjatë vitit 2012, proces ky që sipas tij është planifikuar bashkërisht me komandën e paqeruajtësve të NATO-s në Kosovë.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:52.737Z

Serise A nis te mendoje per perforcimet ne merkaton e janarit

Kur kanë mbetur edhe pak orë nga hapja e merkatos së janarit, skuadrat e mëdha në Serinë A italiane kanë nisur të planifikojnë përforcimet për gjysmën e mbetur të sezonit. Negociata, dëshira por edhe diskutime për akorde para

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:50.873Z

Fiton Mou: rinovim deri në vitin 2012

Përfundon telenovela që shihte Hoze Murinjon drejt Realit të Madridit. Trajneri ka rinovuar kontratën me klubin zikaltër, ku sipas marrëveshjes së re do të punojë deri më 30 qershor të vitit 2012. Morati ka plotësuar kërkesat ekonomike të portugezit, pas negociatave aspak të lehta. Me

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama