Rezultate te kerkimit per termin: +Tabela

Total: 3906
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:50.468Z

Shkollat pa tabela sinjalistika shkon per sheshin Skenderbej

40 tabela ketu punohet pushtojne sheshin. Nxenes prinder dhe mesues kerkese bashkise Trash vijat e bardha para shkollave Ketu punohet simbol i lexueshem permes tabeles ne forme trekendeshi me shirit te kuq sfond te verdhe me nje njeri qe punon duket se ka mberthyer te gjithe she

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.680Z

Akset kombëtare, ARRSH largon 294 tabela

Në javën e pestë të ndërhyrjes në terren, Autoriteti Rrugor Shqiptar dhe Inspektorati Kombëtar për Mbrojtjen e Territorit vazhduan pastrimin e nyjeve dhe akseve rrugore kombëtare nga tabelat dhe objektet e vendosura në kundërshtim me Kodin Rrugor. Kështu, në aksin Lezhë-Shkodër-Hani i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.216Z

TABELA/ Vlora, qyteti me papunësinë më të lartë në Shqipëri

Duket paradoksale, por është e vërtetë. Vlora, qyteti që ka potencial të lartë turistik dhe portin e dytë më të madh në vend, ka më shumë të papunë, në raport me forcën aktive për punë, se në çdo qark tjetër në Shqipëri. Të dhënat e fundit të anketës tremujore të forc

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.679Z

ARRSH pastron akset nacionale, largohen 294 tabela

Autoriteti Rrugor Shqiptar dhe Inspektorati Kombëtar për Mbrojtjen e Territorit vijuan javën e pestë të ndërhyrjes në terren për pastrimin e akseve rrugore kombëtare nga tabelat dhe objektet e vendosura në kundërshtim me Kodin Rrugor. Në aksin Lezhë-Shkodër-Hani i Hotit u hoqën nga r

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:51.640Z

Tabela duket më mirë

Kapiteni i Interit, Javier Zanetti i ka bërë thirrje ekipit të tij të vazhdojë ngritjen në renditje në Serie A pas fitores së mundimshme 1-0 në udhëtim te Cesena të dielën. Nerazzurrët janë ngritur në pozitën e pestë pas tri fitoreve të njëpasnjëshme në ligë. “Ne duhet të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:31.337Z

Podgorica: Tabela lajmeruese ne territorin malazez

Drejtori i Policise se Malit te Zi, Veselin Velovic ka deklaruar se tabela lajmeruese “Miresevini ne Malin e Zi”, e vendosur mes pikes kufitare Kosove-Mali i Zi, gjendet ne territorin malazez. Kjo tabele ka shkaktuar pakenaqesi tek banoret e brezit kufitar, te cilet kane prote

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:35.131Z

Bollano më kërkoi tabela në greqisht

Në seancën e radhës në ngarkim të kreut të Bashkisë Himarë, Vasil Bollano, i cili akuzohet për shpërdorim detyre, dëshmuan dje tre nga katër dëshmitarët e thirrur nga akuza: administratori i firmës AGE & Co, Gojart Laci, drejtori i Drejtorisë Rajonale të Rrugëve, Saimir Haxhiu,

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama