Rezultate te kerkimit per termin: +Taullajt

Total: 31
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:23.626Z

Rrëmbimi, akuzë Indrit Taullajt

 Trazhgim SokolajIndrit Taullaj, i arrestuar si anëtar i “Bandës së Durrësit”, do të përballet me Gjykatën e Krimeve të Rënda me një akuzë të re, për shfrytëzim prostitucioni. Dosja penale ndaj personazhit të konsideruar si “ushtari” i Lul Berishës, kapos

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:10.777Z

Pranga per perdhunim, Taullajt

Durres- Perdhunimi dhe keqtrajtimi i te dashures i ka kushtuar per here te dyte prangosjen, te dyshuarit si anetar i "Bandes se Durresit", te drejtuar nga Lulzim Berisha. Forcat speciale te RENEA-s dhe ato te policise se Durresit kane arrestuar mbremjen e djeshme ne zonen e plazhit, Edmond Taullajn

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:22.402Z

Prokuroria: Biseda mes Bares e Dondollakut për një vrasje

Kreu i bandës së Lushnjës, Aldo Bare, ka urdhëruar nëpërmjet telefonit ekzekutimin e Baki Taullajt. Ngjarja ka ndodhur më 4 korrik 2005, një ditë pas zgjedhjeve parlamentare, të cilat shpallën fitues Partinë Demokratike. Taullaj ishte në mitingun e organizuar në qytetin myzeqar, ku nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.633Z

Të arrestuarit thirreshin me pseudonime

Hetimi Prokuroria e Krimeve të Rënda tha se personat që akuzohen për trafik ndërkombëtar droge, përdornin pseudonime gjatë bisedave telefonike. Isuf Buna përdorte pseudonimin “Lalushi”, Shefqet Vata njihej ndryshe si “çeti”, Jorid Xhunga kishte nofkën “Ruçi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.502Z

Prona, plagoset me levë 40-vjeçari

Lushnjë Konfliktet për pronën vijojnë të shënojnë ngjarje të rënda në Qarkun e Fierit. Një rast me motiv konfliktin e pronësisë është regjistruar mbrëmjen e së enjtes në Rrethin e Lushnjës. Një 40-vjeçar ka mbetur i plagosur rëndë pas goditjes me levë, ndërkohë që autori

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.632Z

Edmond Taullaj, karremi që dekonspiroi grupin kriminal

Krimet e Rënda, hetim edhe për 20 persona të tjerë të dyshuar për trafik ndërkombëtar droge Nuk e kuptoi asnjëherë se ishte personi që do t’i çonte prokurorët në zbulimin e grupit, ku bënte pjesë edhe vetë, ndërsa do t’i duhet të mësohet me një qëndrim më të gjat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:11.271Z

Arrestohet për përdhunim një anëtar i bandës së Lul Berishës

Një tjetër anëtar i bandës së Lul Berishës ka rënë në pranga, por jo për krime që kanë lidhje me bandën, por për torturimin dhe dhunimin e vazhdueshëm seksual të një vajze. Brutaliteti dhe dhuna e çdo forme ka rënë mbi një vajzë 22-vjeçare nga Durrësi, studente e Fakultetit E

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama