Rezultate te kerkimit per termin: +Teknik

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.737Z

Automjetet rregullat e reja per kontrollin teknik

Nga 6 shtatori SGS ndryshon procedurat e kontrollit te makinave Duke filluar nga data 6.9.2010 Kontrolli i Detyrueshem Teknik i Automjeteve i njohur gjeresisht si kolaudimi do te pesoje ndryshime rrenjesore ne cilesi dhe procedura bazuar ne Direktiven e Bashkimit Evropian 2009/40/

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:36.369Z

Durrës, pranga kontrollorëve teknik të automjeteve

Gazeta ShqipTë ndaluarit akuzohen për korrupsion pasiv. Merrnin ryshfet për kontrollin e detyruar të makinave Një operacion policor i organizuar nga Task Forca e prokurorisë së Durrësit, është finalizuar me ndalimin e 13 punonjësve të kontrollit teknik të automjeteve në Durrës. Të nd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:40.443Z

Krijohet Inspektoriati Shtetëror Teknik dhe Industrial

Hyn në fuqi vendimi i Qeverisë që e kthen Inspektoriatin Qëndror Teknik, në Inspektoriati Shtetëror Teknik dhe Industrial (ISHTI), që ka si detyrë inspektimet ndërsa do të jetë në vartësi të ministrisë së Energjisë dhe Industrisë. ISHTI është struktura përgjegjëse për insp

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:24.213Z

Roberto Baxho vesh kostumin teknik

Ish-sulmuesi i Kombëtares italiane, Roberto Baxhi, pranoi të udhëheqë sektorin teknik të Federatës Italiane të Futbollit, pas bisedimeve me presidentin Abete dhe atë të trajnerëve, Ulivieri. “Dhashë pëlqimin tim. Nga ana ime kam disponibiliterin më të madh për të mbuluar rolin e pr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:56.879Z

Vendimi i GJND-së, teknik

Drejtori i Projektit për Ballkanin në Grupin Ndërkombëtar të Krizave, Marko Prelec, ka deklaruar për Zërin e Amerikës se vendimi i pritshëm i Gjykatës Ndërkombëtare të Drejtësisë, ka të ngjarë të jetë vendim teknik. “Serbia është pengesa kryesore mes Kosovës dhe normalizimit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:03.009Z

Xhani “shigjeton” futbollistët dhe stafin teknik

25/04/2005  Numri një i të kuqve ia ka kaluar përgjegjësinë e dështimit të sezonit, stafit teknik dhe lojtarëve të Partizanit Partizani ka dështuar në të dy objektivat, që kishte në fillim të sezonit. Së pari, i ka dhënë lamtumirën çështjes së kapionatit, që ka 12 vj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:13.743Z

Defekt teknik, anulohet fluturimi Tirane-Bolonja

Anulohet udhetimi Tirane-Bolonja, i linjes Albania Airlines per shkak te nje defekti teknik. Qytetaret, te cilet jane ne pritje per te udhetuar drejt Italise thone se nuk jane te informuar per arsyet e anulimit te fluturimit. Nderkohe zyrtaret e kompanise se fluturimeve Albania Airlines t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama