Rezultate te kerkimit per termin: +Telegraf

Total: 943
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.172Z

Telegraf Rezart Taci biznesmeni i vitit

Gazeta Telegraf ka nderuar me titullin "Bizesmen i vitit 2010", zotin Rezart Taci, president i kompanise "Taci Oil". Pas një sondazhi disa mujor në mbarë vendin, që nga muaji qershor 2010 e deri në fund te dhjetorit, ku janë përfshirë nj&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:42.711Z

Telegraf: Çelsi arrin marrëveshjen me Ançelotin

Milano - E përditshmja angleze “Telegraf” publikon sot se Karlo Ançeloti ka arritur një marrëveshje me klubin e Çelsit për sezonin e ardhshëm. Sipas kësaj gazete trajneri i Milanit do të nënshkruajë një kontratë 3-vjeçare me klubin anglez. Premtimi i presidentit Abramoviç për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:35.728Z

Ja si u sulmua gazeta De Telegraf në Hollandë (Video)

Zyra e gazetës kryesore në Holandë u sulmua gjatë natës, në një tentativë që kryeministri i vendit e quajti “një shuplakë në fytyrë” për shtypin e lirë. Në derën hyrëse të De Telegraaf në Amsterdam u përplas dy herë një furgon i bardhë para se shoferi ti vendoste

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:17.614Z

Telegraf per Shqiperine Risi surprize ne paketen e vendeve te Ballkanit

Turistët britanikë janë mjaft të tërhequr për të kaluar pushimet kryesisht në vendet e rajonit ballkanik. Kështu cilësohet në një nga të përditshmet britanike në “Daily Telegraf” ku sipas së cilës, Shqi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:21.079Z

Telegraf 15 arsyet qe e bejne Shqiperine nje vend te mrekullueshem

var fbShare url httpvizionplusaltelegraf-15-arsyet-qe-e-bejne-shqiperine-nje-vend-te-mrekullueshemsize smallbrbrGazeta angleze Telegraf ne rubrike e saj Udhetime sjell Shqiperine ne kete 104-vjetor te Pavaresise se saj si nje vend magjepse dhe me fakte mbreselenese Ajo rendit 15 arsye te cilat e be

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:59.758Z

"Belfast Telegraf": Shqipëria, një leksion i dobishem

www.albania-sport.com - Humbja në miqësoren me Shqipërinë (1-0) në Tiranë ka provokuar një zëmërim të madh në Irlandën e Veriut, jo vetëm midis fansave të “Ushtrisë jeshile e të bardhë”, por dhe disa prej drejtuesve të federatës, e sidomos të medias së Belfastit. Një dës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:55.136Z

Titujt kryesorë të gazetave të ditë së sotme

Kwto jane titujt kryesore ne gazetat e ditets se sotme / 28 qershor 2016

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama