Rezultate te kerkimit per termin: +Televizor

Total: 3094
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.660Z

Jeta pa televizor

Një 21-vjeçare shqiptare prej kohësh nuk sheh më televizor, pasi e konsideron atë si një element të panevojshëm në jetën e saj. Nga Express më 06 prill 2011 në ora 08:35 Një prej elementëve të domosdoshëm të jetesës në shekullin XXI është shndërruar televizori, nëpërmjet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.928Z

Morina i kërkon policisë televizor në qeli

Pak orë pas arrestimit nga Policia e Tiranës për armëmbajtje pa leje, Ismail Morinaj i ka bërë një kërkesë uniformave blu që të ketë një televizor në qelinë e paraburgimit ku mbahet deri në daljen për masë sigurie në Gjykatën e Tiranës, së bashku me 3 shokët e tij. Shkak i kë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:28.921Z

Sa orë duhet të shohin fëmijët televizor?

Efektet që ka televizioni tek fëmijët ndikojnë shumë tek  aftësitë e tyre në komunikim. Prandaj studiuesit i sugjerojnë autoriteteve që të marrin masa për  të vendosur limite në kohën e shikimit të televizorit. Sipas studimeve të fundit, është zbuluar se fëmijët në mo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.940Z

Vuri tritolin ne televizor, arrestohet

15/06/2010 Blutë e Tiranës arrestojnë 25-vjeçarin. Konflikti në 97-ën, kur i vranë xhaxhain TIRANE- Policia e Tiranës ka zbardhur plotësisht skemën e atentatit mafioz të ndodhur në Sauk të Tiranës, ku nga një shpërthim eksplozivi që ishte instaluar brenda një televizori humbën je

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.797Z

Ballist Morina kërkon televizor në qeli për të parë ndeshjen

Supertifozi i ekipit kombëtar Ismail Morina ka kërkuar prej policisë një televizor në qelinë e tij për të parë ndeshjen Shqipëri Serbi. Morina u arrestua sot në mëngjes pasi ju gjet një pistoletë pa leje e prodhimit jugosllav,  Zastava si dhe disa bileta të personalizuara. Morina

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:28.271Z

Studimi, fëmijët që shohin më pak televizor, janë më të zgjuar

Sipas nj studimi n fushn e arsimit parashkollor, fmijt e mitur q shpenzojn shum or prpara televizorit, kur rriten e shkojn n shkoll, tek ata vihen re probleme n sjellje dhe dobsi n lnd t ndryshme. Fmijt, t cilt kalojn shum koh duke par televizor, mund t vuajn pasoja negative dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.426Z

Droga në televizor, nën akuzë dy persona

Krimet e Rënda Prokuroria e Krimeve të Rënda ka përfunduar hetimet për Klevis Baxhon dhe Ardian Dibranin, të akuzuar për trafikim të narkotikëve. Sipas kërkesës për gjykim, prokuroria ka regjistruar procedimin më 23 nëntor të vitit të kaluar, duke vënë në përgjim disa shtetas t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama