Rezultate te kerkimit per termin: +Terroristin +Lavdrim +Muhaxherin

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:16.488Z

Cili është mesazhi i Enes Gogës për Lavdrim Muhaxherin? (VIDEO)

Enes Goga, Kryeimam i Bashkësisë Islame në Pejë, ka qenë i ftuar sonte në emisionin "Komiteti"; prodhim i Gazetës Express për televizionin publik, RTK. Atij i është bërë pyetja se çfarë mendon për Lavdrim Muhaxherin, terroristin e famshëm të ISIS'it me origjinë nga Kaçaniku. Ja ç

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:56.234Z

Lajmi i fundit: Terroristin Lavdrim Muhaxherin tashmë e ndjek edhe Interpoli

Lideri i vetshpallur i xhihadistëve shqiptarë që po luftojnë përkrah terroristëve të Shtetit Islamik (ISIS) në Siri dhe Irak, Lavdrim Muhaxheri tashmë po kërkohet edhe nga Interpoli. Emri dhe fotografia e tij janë publikuar në faqen zyrtare

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.577Z

Shqiptaret e ISIS urdherohet vrasja e atyre qe kthyen femijen te nena

e Marte 4 Nentor 20141122 am p classwp-caption-text Ridvan Haqifi dhe Lavdrim MuhaxheribrbrImami kosovar dhe komandanti i shqiptareve ne ISIS Ridvan Haqifi ka dhene urdher qe te vriten ata qe ndihmuan ne rikthimin e femijes se rrembyer nga babai i tij Erion Zena te nena e tij Si

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:24.770Z

Si u kthye i plagosur Lavdrim Muhaxheri në Kosovë në vitin 2013 (SMS Dëshmi – Pjesa 2)

Në maj të vitit 2013, një vit pasi kishte shkelur për herë të parë tokën siriane, xhihadisti Lavdrim Muhaxheri, ishte kthyer me plagë në trup në Kosovë. Ndonëse ishte i plagosur, kthimin e tij disamujor në vendlindje, Muhaxheri p&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.464Z

Komandanti i shqiptarëve në ISIS lëshon urdhër për vrasjen e atyre që ndihmuan kthimin e Erionit

Ridvan Haqifi, imam kosovar dhe komandanti i shqiptarëve në ISIS, ka dhënë urdhër që të vriten ata që ndihmuan në ri-kthimin e fëmijës së kidnapuar nga babai i tij, Erion Zena, të nëna e tij. Ai kërkon në veçanti

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama