Rezultate te kerkimit per termin: +Test

Total: 5855
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:23.590Z

Tjeter test raketor ne Kore

Tjeter test raketor ne Kore E hene 08 Prill 2013 1119 p styletext-align justify Tjeter test raketor ne KoreNe kontinentin aziatik tensionet mbeten te larta pasi Koreja e Veriut eshte duke u pergatitur per nje test te ri raketor Lajmi eshte njoftuar nga ministri koreano-jugor i unifikimit i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:45.876Z

SHBA: Zgjedhjet test per Shqiperine

Shtetet e Bashkuara te Amerikes i vleresojne zgjedhjet ne Shqiperi, si nje test i rendesishem per te ardhmen dhe i kane kerkuar forcave politike ne Shqiperi, qe te pranojne rezultatin e zgjedhjeve kushdo qe te jete ai. (UPDATE) Zevendesambasadori amerikan ne vendin tone, Stephen Cristina

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:21.329Z

Lohan: Zgjedhjet, test per integrimin

Ambasadori i Komisionit Evropian ne Tirane, Helmut Lohan ka folur mbremjen e sotme per zgjedhjet e ardhshme te pergjithshme, te cilat i ka cilesuar si nje test te vertete per aspiratat integruese te Shqiperise. “Zgjedhjet e vitit 2009 do te jene nje test per hyrjen e Shqiperise ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:50.643Z

Koreja tjeter test berthamor

Koreja e Veriut ka zhvilluar nje tjeter test berthamor.Lajmi behet i ditur nga mediat vendase pas alarmit te leshuar nga Koreja e Veriut.Pheniani sfidon ne kete menyre edhe nje here komunitetin nderkombetar.Testi i Korese se Veriut ka alarmuar fqinjet ndersa eshte denuar me force edhe nga presidenti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:43.636Z

Test apo Testament?

Share Nga Beqë Cufaj   Para se të vinte për herë të dytë në Kosovë, ku kishte qëndruar në vitet 2000-2001, si shef i atbotë ende Zyrës Amerikane në Prishtinë, ambasadori amerikan Christopher Dell shërbeu për Uashingtonin, në Angolë dhe në Zimbabwe. Pastaj kaloi si zëvendë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:19.407Z

Test për puç ndaj vlerave opozitare!

Share Nga Mero Baze Ndoqa dje debatin në seancën dëgjimore me Adrian Vishën, në Komisionin e Ligjeve dhe prisja që palët të kishin siklet për atë që bënin. Prisja së pari që Partia Demokratike të vlerësonte faktin që Visha është një avokat i besueshëm dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.935Z

Test i rëndësishëm

Kombëtarja e Shqipërisë ka përfunduar përgatitjet para ndeshjes miqësore kundër Andorrës, e cila do të zhvillohet të mërkurën në stadiumin ‘Qemal Stafa’ në Tiranë, duke filluar nga ora 20:00. Pas fitores në ndeshjen miqësore kundër Malit të Zi (1:0) javën e shkuar, përf

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama