Rezultate te kerkimit per termin: +Tetor

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:54.886Z

Gazeta Tema date 7 Tetor

Kjo eshte faqja e pare e gazetes Tema, date 7 tetor 2012.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:54.625Z

Gazeta Tema, datë 4 tetor

Kjo është faqe e parë e gazetës TemA, datë 4 tetor 2012

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.433Z

7.8.9 tetor faza e fundit

Datat 7.8.9 tetor jane mundesia e fundit e regjistrimit per te gjithe maturantet qe nuk jane shpallur fitues ne dy fazat e para te regjistrimit per ne universitete. Gjithashtu ne kete faze do te kene mundesi te regjistrohen edhe ata maturante te cilet jane shpallur fitues ne nje preference me pak

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:45.760Z

Nis në tetor

Dialogu mes Prishtinës dhe Beogradit për Veriun është i pashmangshëm. Kjo pjesë e Kosovës pritet të marrë një status të veçantë, që nuk do ta prishë funksionalitetin e shtetit. Burime ndërkombëtare pohojnë se në Bruksel po punohet që takimi Jahjaga–Nikolic të ndodhë në mu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:30.461Z

Horoskopi javor: 24 tetor - 31 tetor

Dashi 21 mars- 20 prill Puna: Gjatë javës do të keni edhe ndihmën e planetëve për të pasur sukses në punë! Shëndeti: I mirë, edhe pse mund të keni probleme me grip. Dashuria: Energjia pozitive do tju ndihmojë në ngritjen e një lidhjeje të re! Demi 21 prill- 21 maj Puna: Llogar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:29.540Z

Horoskopi javor: 17 tetor - 24 tetor

Dashi 21 mars- 20 prill Puna: Kujdes pasi disa koleg janë duke punuar kundër juve sidomos gjatë javës! Shëndeti: Kujdes nga të ftohtit pasi që mund të keni të ftoheni dhe të fitoni grip! Dashuria: Mos e humbisni një rast ideal që do ju vije gjatë të martës dhe të mërkurës. Dem

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:24.428Z

Matura, riprovimet ne tetor

Shpallen datat e provimeve te vjeshtes, per te gjithe maturantet qe rezultuan mbetes ne qershor Te gjithe maturantet qe nuk kane marre pjese ne ndonjerin ;prej provimeve me detyrim te Matures Shteterore, ose qe kane ngelur, kane nje shans tjeter per ta hequr kete “barre”. Ne rregulloren e Matur

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama