Rezultate te kerkimit per termin: +The +Austrialian

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:05.222Z

Mbyllja e News of the World Murdoch ne Londer

Manjati i medias, Rupert Murdoch ka mbërritur në Londër pas mbylljes së gazetës më të shitur në Britaninë e Madhe “News of the World”, si dhe për të shpëtuar marrëveshjen për platformën dixhitale BSkyB.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.613Z

Islam evropian? Euroislam? Islamofobi o Eurabia?

Aktualitet/Edhe pas tri vitesh, kur karikaturat e Muhamedit nxitën reaksion në besimin mysliman, sërish shenja dhune fetare Multikulturalizm, asimilim kulturor apo nj falimentim i politikave t bashkjetess midis etnive e kulturave t ndryshme? Akoma pa u mbyllur mir polemikat fe

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama