Rezultate te kerkimit per termin: +The +Oaks

Total: 7
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:51.014Z

Komuniteti i çuditshëm amerikan, marrin leje për të bërë fëmijë

Ata ndajnë gjithçka, nga shtëpitë, veshjet dhe veturat deri te kujdesi për fëmijet e tyre. Dhe ajo që ndoshta është më tronditëse është se ata duhet të marrin leje për të bërë fëmijë. Sidoqoftë kjo është mënyra e jetesës që kanë pranuar banorët e Twin Oaks, një komunë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.760Z

Britney Spears justifikohet pasi nuk pagoi faturën në restorant

Ajo u vu në qendër të vëmendjes këtë të dielë pasi nuk pagoi 30 dollarë në restorantin The Cheeasecake Factory. Pas kësaj Britney Spears ka treguar se e gjithë kjo ka qënë një gabim. Dhe këtë të mërkure ylli 32 vjeçar ka treguar se nuk ka asnjë problem për paratë e saj kesh, t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:03.599Z

Kim Kardashian linja perfekte, më seksi se kurrë

Kim Kardashian kohët e fundit zbuloi se pas lindjes së vajzës ka përdorur dietën Atkins për të humbur në peshë. Ditën e djeshme show-girl-ja amerikanë ka postar një foto të rezultatit të dietës, të cilën kishte dëshirë ta ndante me të gjithë adhuruesit e saj. 32-vjeçarja duke

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.389Z

Khloe Kardashian blen shtëpinë e Justin Bieber

Khloe Kardashian ka blerë shtëpinë e Justin Bieberit. Ylli i “Keeping Up With The Kardashians” ka blerë shtëpinë e Bieberit në Kaliforni, e cila gjendet në komunitetin e mbyllur “The Oaks” në Calabasas, raporton “Us Weekly&rd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:28.938Z

Këta njerëz kanë jetuar në tre shekuj

Imagjinojeni të jetoni në dy tre shekuj. Ja pra këto gra e kanë bërë këtë pasi janë të lindura në limitin e viteve 1800 dhe jetojnë ende. Ato kanë kaluar dy luftëra botërore, ndërsa ende janë në gjendje të mirë në banesat e tyre. 5 janë njerëzit më të vjetër në botë që

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:52.383Z

FOTOT/ Britney Spears duket super, porështë photoshop

Britney Spears ka pasur problem të vazhdueshme me peshën e saj. Por, 32-vjeçarja ka postuar një foto në Instagram, ku ekspozon linjat e saj elegante. Vetëm se, Britney e ka përpunuar aq shumë foton me photoshop, sa dukej evidente që nuk është realisht trupi i saj. Këngëtarja e njohur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:16.055Z

Justin dhe Selena, prap bashkë

 Justin Bieber dhe Selena Gomez kanë ngritur spekulimet se ata mund të jenë pajtuar, pasi janë parë pranë njëri-tjetrit shumë afër shtëpisë së tinejxherit në Calabasas të Kalifornisë. Bukuroshja dhe tinejxheri janë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama