Rezultate te kerkimit per termin: +The +Sun

Total: 2981
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:05.650Z

The Sun hacker-at Vetevritet Murdoch

Manjatit të medias, Rupert Murdoch nuk i mjafton skandali i përgjimeve, por kalvarit të problemeve i shtohen edhe hacker-at. Këta të fundit kanë ndërhyrë në faqen online të gazetës The Sun, në pronësi të Murdoch dhe kanë njof

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.392Z

“The Sun”: 10 zhgënjimet

Euro 2008 u shndërrua në një turne për t'u harruar nga një numër i madh yjesh. Ëndrrat e tyre për të shkëlqyer në Austri e Zvicër tashmë kanë vdekur. Ja dhe 10 dështimet sipas tabloidit anglez "The Sun". 1 – Luka Toni 2 – Petër Ceh 3 - Erik Abidal 4 - Greqia 5

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:11.389Z

Rita Ora merr cmimi nga The sun

Çmimi i dhënë nga prestigjiozja britanike "The Sun" ka shpallur këngëtaren me origjine shqiptare, Rita Ora, si artisja e re më e mirë në Britaninë e Madhe. Krahas Ritës, ata që kanë fituar çmimin e The Sun janë Rob

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:48.403Z

"The Sun", artikull per Kumbaron

Mosekstradimit te Ilir Kumbaro nga Britania e Madhe, gazeta "The Sun" i kushton nje artikull te vecante. Nen titullin “Bisha nga Lindja eshte miku jone ne Perendim” gazeta me e madhe britanike, me detaje i sjell lexuesve te saj, historine e fshehjes dhe perpjekjet e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:04.379Z

The Sun, si trafikohet armë nga Shqipëria në Angli

Investigimi  Në një shkrim investigativ, tabloidi i madh britanik The Sun, boton detajet e një hetimi, sipas të cilit kontrabandistë shqiptarë ofrojnë material luftarak për grupet kriminale në Britani. Gazetarët e The Sun kanë ardhur në Shqipëri dhe kanë kontaktuar me përfaqësues t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:58.839Z

The Sun: Jackson vdiq nga cocktail barnash

Michael Jackson ka gjetur vdekjen nga nje “cocktail” barnash farmaceutike qe merrte per te kuruar dhimbjet. E perditshmja e shtypit britanik, “The Sun” shkruan se Jackson ka gjetur vdekjen nga konsumimi i 8 barnave farmaceutike qe konsumonte  mes te cileve tre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:58.507Z

The Sun: Sulmet ne Mumbai, piste britanike

Mes terroristeve qe vepruan ne Mumbai ka pasur edhe shtetas britanike. Lajmin e ben te ditur gazeta angleze “The Sun”, sipas te ciles hetimet per ngjarjen tragjike te Indise po marrin “nje piste britanike”. Sipas burimit, forcat indiane te sigurise kane gjetur tel

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama