Rezultate te kerkimit per termin: +Thomas

Total: 4268
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.584Z

Thomas Strakosha kërkon derbin

Dëmtimi i Marchetit mund ti hapë Thomas Strakoshës dyert e prezencës si titullar në një prej ndeshjeve më të ndiera jo vetëm të futbollit italian, por edhe në rang global, derbit të Romës mes verdhekuqve dhe Lazios. Portieri shqiptar ishte në portë për 90minuta në fitoren e fundjav

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:11.552Z

Thomas Hirschhorn: 5 Bar Clips

Është një seri video-performancash realizuar nga Thomas Hirschhorn në studion e tij në Paris në vitin 1995. 5 Bar Clips përfshin: Videoja Robert Walser, Falemnderit, Kuzhina e Muskëtierëve, Për Nelson Mandelën, Unë do të fitoj, realizuar qëllimisht pa ndonjë pretendim në aspektin tek

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:08.958Z

Imogen Thomas, pothuajse nudo (FOTO)

Share Imogen Thomas, kur shfaqet në publik, është gjithmonë provokuese. Kështu është shfaqur edhe këtë radhë. Modelja, e bërë e njohur veçanërisht pas marrëdhënies me Rajan Gigs, ka vendosur që të pozojë pothuajse nudo për revistën Nuts.  

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:36.052Z

Imogen Thomas show në park (FOTO)

Share Modelja e njohur britanike, Imogen Thomas, ka përfituar nga temperaturat e larta, për të dhënë një shfaqje të vërtetë në një prej parqeve të Londrës. Ajo është zhveshur vetëm me të brendshme, duke marrë rreze dielli, ndërsa nuk kanë munguar ushqimet dhe shampanja.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.147Z

Elastikja Imogen Thomas (FOTO)

Ajo është bërë e famshme për pjesmarrjen në Big Brother dhe për aferën me futbollistin Rajan Gigs. Por, Imogen Thomas ishte zhdukur për disa kohë nga mediat, për shkak të shtatzanisë së vet. Vetëm pak muaj pas lindjes, 31-vjeçarja është kthyer të provokojë, pavarësisht se men

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:21.537Z

Imogen Thomas, fundjavë të nxehtë (FOTO)

Share Modelja 29-vjeçare britanike, Imogen Thomas, duket se po e shijon në maksimum jetën. Ajo ka vendosur që ta kalojë fundjavën nëMauritius, në Oqeanin Indian. Dhe, këtë eksperiencë e ka ndarë me fansat e vet, për të cilët ka postuar një foto me bikini. Një ditë më parë, ajo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:17.207Z

Kalendari i Thomas

Nga Express më 14 gusht 2011 në ora 10:46 Modelja dhe ylli i Big Brotherit, Imogen Thomas është paraqitur në një kalendar, përderisa ka veshur bikini të zeza. Bukuroshja e Uelsit është dukur e bukur dhe shumë adhurues të saj e kanë lavdëruar atë duke e kritikuar Giggsin që e kis

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama