Rezultate te kerkimit per termin: +Thornton

Total: 120
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:19.406Z

Melody Thornton, çfarë ke veshur kështu (FOTO)

Share Ish-anëtarja e Pussycat Dolls, Melody Thornton, është shfaqur në një eveniment muzikor me një veshje të çuditshme. Ajo ka pasur të veshur një fustan totalisht transparent, që i tregonte plotësisht gjoksin. Ndoshta Melody kërkonte të tërhiqte vëmëndje, p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:51.789Z

Vajza e aktorit Thornton akuzohet per vrasjen e femijes

Amanda Brumfield, vajza e aktorit te njohur amerikan Billy Bob Thornton eshte arrestuar diten e premte pasi eshte marre ne pyetje per vdekjen e nje femije ne vitin 2008. Ne momentin e tragjedise, 29 vjecarja po kujdesej per femijen pasi ishte punesuar ai babysister. Sipas hetuesve, nga r

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.136Z

Grant Thornton Financat e Aeroportit dalin me opinion pozitiv

Prishtine 12 Dhjetor 2010 NOA - Kompania prestigjioze nderkombetare e specializuar per auditim dhe konzuelence biznesi Grant Thornton e cila ka bere auditimin e pasqyrave financiare te Aeroportit Nderkombetare te Prishtines Adem Jashari per vitin 2009 ka dhene opinion pozitiv per pasqyrat financ

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.358Z

Grant Thornton: Financat e Aeroportit dalin me opinion pozitiv

Prishtine, 12 Dhjetor 2010 NOA - Kompania prestigjioze nderkombetare e specializuar per auditim dhe konzuelence biznesi Grant Thornton, e cila ka bere auditimin e pasqyrave financiare te Aeroportit Nderkombetare te Prishtines “Adem Jashari” per vitin 2009, ka dhene opinion pozitiv pe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.960Z

Audituesi Grant Thornton Financat e Aeroportit rezultat pozitiv

Prishtine 11 dhjetor NOA - Kompania prestigjioze nderkombetare e specializuar per auditim dhe konsulence biznesi Grant Thornton e cila ka bere auditimin e pasqyrave financiare te Aeroportit Nderkombetare te Prishtines Adem Jashari per vitin 2009 ka dhene opinion pozitiv per pasqyrat financiare t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:56.780Z

BSH, Prokuroria kërkon auditet ekryera nga firma “Grant Thornton”

Hetimi për vjedhjen e 713 milion lekëve nga Departamenti i Thesarit do të shtrihet deri në SHBA. Prokuroria e Tiranës mësohet se i ka kërkuar informacione kompanisë audituese “Grant Thornton”, e cila gjatë kotrolleve të saj, nuk arri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:52.095Z

Skandali/ Kompania e auditit të Bankës së Shqipërisë, me liçensë të hequr

Vjedhja e Bankës së Shqipërisë zbulon një tjetër skandal. Kompania që ishte kontraktuar për të bërë auditin e Bankës së Shqipërisë, Grand Thornton , i ishte hequr licensa. Ajo ishte marrë pa tender, ndërkohë që licensa i është hequr edhe për Kosovën dhe Maqedoninë. Bordi M

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama