Rezultate te kerkimit per termin: +Thuaji

Total: 332
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:18.490Z

Greg, thuaji babit të mos i lëndojë gazetarët!

Nga Bledi Mane-Public Enemy fb.com/bledi.mane instagram.com/bledimane Ne vitin e trete te mandatit te pare te babait te tij, ne vitin e trete qe koincidon me te frikshmin vit 2008, plasi Gerdeci. Dhe pavaresisht avokatise prej djallit qe beri ish- ministri i mbrojtjes Fatmir Mediu, Gerdeci vrau e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:06.329Z

Thuaji Po Shqipërisë!, konferencë për shëndetësinë me mjekë shqiptarë nga gjithë bota

Thuaji Po Shqipërisë! është nisma më e fundit e Ministrisë së Shëndetësisë dhe qeverisë Rama që synon të mbledhë në Tiranë profesionistët më të mirë shqiptarë që ushtrojnë profesionin e mjekut në vende të ndryshme të botës. Për tu njohur me sukseset që mjekët shqiptarë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:06.333Z

Rama fton mjekët shqiptarë jashtë vendit: Thuaji po Shqipërisë të shndërrojmë shëndetësinë

Kryeministri Rama ka ftuar të gjithë mjekët shqiptarë që e ushtrojnë karrierën e tyre jashtë vendit që të marrin pjesë në konferencën Thuaj po Shqipërisë, e cila synon të mbledhë në Tiranë profesionistët më të mirë shqiptarë që ushtrojnë profesionin e mjekut në vende të n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.338Z

SUAREZ, THUAJI PO AJVALISË!

FADIL LEPAJA Më në fund edhe Shqipëria u pushtua! Prej vetë shqiptarëve. Edhe Lazarati u bë Shqipëri dhe policia shqiptare po patrullon atje lirshëm, sikur të ishte në Tiranë. Nejse, kjo nuk i bjen edhe aq lirshëm, sepse edhe Tirana tash është e pushtuar nga opozita. Tirana e kontradik

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.689Z

REPLIKAT/ Berisha poston skeçe me vetting-un, komentuesit: O Salë, vëji bombën çadrës dhe thuaji na e dogji PS, vetëm kështu dilni me nder

Nje skeç i te rinjve ne çadren e vettingut! Firmosin: Shullazi, Ndoka, Frroku, Lul Berisha, Armando Prenga, Artur Bushi, Elvis Rroshi, Saje qorri etj ... Kështu shkruan Sali Berisha, që ka postuar videon e përgatitur nga PD me disa të rinj, që ironizojnë peticionin për zbatimin e vettin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:52.503Z

Adnan Januzaj, thuaji "Po" Shqipërisë

Pas lajmit të publikuar nga portali belg "voetbalnieuws.be" se talenti shqiptar i Manchester United Adnan Januzaj ka refuzuar disa herë ftesat e kombëtares belge për shkak se do të luajë për Kombëtaren kuqezi kanë sjellë një atmosfer&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:42.559Z

Telefonat e shqiptarit nga burgu: Merre ..X.. dhe thuaji do ta rrjep si pulë!

Foto ilustruese Shtypi grek ka publikuar disa përgjime të mafies shqiptaro-greke që vepronte brenda burgut të Koridhalos. Autoritetet kishin regjistruar përgjime telefonike të anëtarëve të bandës që ndodheshin brenda burgut, prej të cilave zbuluan përfshirjen e tyre në shumë aktivitet

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama