Rezultate te kerkimit per termin: +Thuhet

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:23.258Z

Çfarë thuhet dhe nuk thuhet për vizat

Ermal Hasimja Heqja e vizave do të zgjidhë për shqiptarët shumë më tepër punë sesa thuhet publikisht. është ndoshta nga rastet e rralla kur Qeveria (qeveritë) e shesin këtë proces për më lirë sesa vlen në të vërtetë. Arsyet kanë të bëjnë me atë që shpresohet, por nuk thuhet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.395Z

A ka çka ka të thuhet ma shumë?

  Ndue Ukaj Në asnjë fushë të jetës, gjërat nuk ndryshojnë vetvetiu. E më së paku në punët e shtetit dhe të politikës. Ky mendim është aksiomatik. Ndaj, duhet një forcë njerëzore që ti ndryshojë ato. Nga përvoja e dimë se, për të mirë apo për të keq, lëvizjet shoqë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:17.102Z

Divorci, 5 mënyra si tiu thuhet fëmijëve

Ja fjalët e duhura që një çift duhet të komunikojë me djalin ose vajzën e tyre kur vendos të ndërpresë një marrëdhënie Divorci, edhe pse vendoset së bashku dhe në një mënyrë të qetë, është gjithnjë i dhimbshëm. Para së gjithash nëse në mes janë fëmijët. Nuk ekziston nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:50.288Z

  Galiani “Ronaldo? Kurrë nuk thuhet kurrë...”

Adriano Galiani ndihet i lumtur nga rilindja e Ronaldinjos. Jashtëklasi brazilian është duke u rikthyer në nivelit e tij falë punës së madhe të “MilanLab”. Galiani nuk harron t’i lëshojë edhe një mesazh të ngrohtë ndaj beniaminit të tij: Ronaldos. “I uroj çdo të mirë të mun

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.937Z

Krasniqi: Ti thuhet stop ndjekjes kriminale ndaj çlirimtarëve

Kryetari i Këshillit Kombëtar të Nismës për Kosovën, Jakup Krasniqi, ka thënë se konfirmimi i dënimeve për rastet Drenica 1 dhe Drenica 2 përbën goditje të rëndë për idenë e lirisë, të çlirimit dhe të drejtësisë. Nëpërmjet një shkrimi në faqen e tij në Facebook, Krasniqi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:37.350Z

Në cilën anë e anoni kokën kur puthni? Ja se çfarë thuhet për ju

Puthja "flet" më shumë se një mijë fjalë. Është koha t'i kushtoni kujdes cikërrimave kur puthni, sepse ato nganjëherë janë më të rëndësishme sesa momentet e mëdha. Hulumtuesit e Universitetit në Saskatchewan të Kanadasë, kanë ardhur në konkludim që të shumtën e rasteve dashn

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:45.466Z

Idiotët me pitbullë, a ka ardhur momenti ti thuhet ndal marrëzisë?!

KUJDES! PAMJE SHQETESUESE! Një ngjarje e rëndë ndodhi sot në Tiranë, ku sipas Panoramës një fëmijë u sulmua nga një qen i racës pitbull, i cili u vra nga i ati i fëmijës me armë zjarri. Gazeta e mësipërme raporton se të shtënat e pistoletës kapën edhe një kalimtar të rastit, q

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama