Rezultate te kerkimit per termin: +Thurja

Total: 43
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:55.425Z

 Thurja: Te meditoshme duar

Puna me dorë është një traditë e lashtë dhe moderne njëkohësisht. Ajo është në dispozicion për të gjithë, stimulon kreativitetin dhe është gjithashtu e dobishme si aktivitet anti-stres. Thurja me dorë është

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:55.663Z

Thurja: Të meditoshme duar

Puna me dorë është një traditë e lashtë dhe moderne njëkohësisht. Ajo është në dispozicion për të gjithë, stimulon kreativitetin dhe është gjithashtu e dobishme si aktivitet anti-stres. Thurja me dorë është

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:46.550Z

Qytetarja denoncon Shëngjinin turistik pa trotuarë

Një qytetare ka denoncuar për Nisma Thurja katastrofën infrastrukturore në Shëngjin, një prej destinacioneve më të mëdha turistike në vend. "Shikoni si eshte ndertuar ne Shengjin. Rruge e cila u inagurua dhe u reklamua nga qeveria si investim i jashtezakonshem. Nga do te kalojne qytetaret

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.766Z

Shoqëria civile i kërkon Kuvendit të ulë taksat dhe çmimin e naftës

Pas nje ulje te lehte ne fillim te muajit, çmimi i naftes eshte ndalur ne 164 leke per litër. Edhe pse ka rene me rreth 12% prej janarit te vitit te kaluar, çmimi vleresohet te jete shume i larte krahasuar me çmimet minilame me te cilat po tregtohet nafta ne bote. Sipas specialisteve te fush

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:49.035Z

Zharrëz, komuna investon 2.6 milionë lekë për arsimin

Rritja e sigurisë së jetës për nxënësit si dhe përmirësimi i kushteve në godinat shkollore dhe infrastrukturë, po shihen si një nga prioritetet kryesore në Komunën e Zharrzës, në Rrethin e Fierit. Kryetari i Komunës, Taulant Grëmbi, u shpreh për gazetën: "Nga të ardhurat e buxhet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.178Z

10 artist n Expoart.40

Adem Rusinovci, Driton Hajredini, Lorik Sylejmani, Majlinda Kelmendi, Fitore Isufi (Koja), Alban Nimani, Basri Mekolli, Enkeleda Shatri, Agron Blakqori, Loreta Ukshini. Jan kt emrat e dhjet artistve t cilt do t paraqiten sonte mbrma n galerin Expoart.40 n Prishtin. Ekspozita e ktyre artistve do t ha

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.114Z

Nxenesit e shkolles vizitojne qendren e te moshuarve

Sarande Femijeve u percillet tradita u mesohet si te bejne byrek te punojne drurin e te tjerrin me furke Per 50 banoret e shtepise sociale ne Sarande 1 tetori dita nderkombetare e te moshuarve eshte perjetuar me vecanti. Ne kemi nje slogan te njohur ne qendren tone qe thote Vijme ketu jo per te sht

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama