Rezultate te kerkimit per termin: +Tirann

Total: 146
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.328Z

Presheva ka me afr Tirann se Beogradin

Nuk bhet fjal pr distanc kilometrike. Ashtu sic nuk bhet gjall pr infrastruktur rrugsh. Bhet fjal pr nj distanc tjetr. Cila sht ajo distance? Bhet fjal pr distancn kombtare, distancn natyrale, distancn shpirtrore, distancn gjuhsore etj etj. Dhe kur merr parasysh kto lloj distancash, ather me plot te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.928Z

RENEA edhe pr Tirann

Drejtoria e policise së Tiranës do të ketë tashme RENEA-n e saj, që do të ndërhyjë në ngjarjet e rënda që mund të ndodhin në territorin e saj. Elementet e përzgjedhur, për të përballur zgjidhjen e ketyre situatave, jane trajnuar ne repartin RENEA, qe konsiderohet elita

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.059Z

Rama prezanton planin pr Tirann

Bashkia e Tirans ka prezantuar sot planin e ri urbanistik pr njsit bashkiake nr. 4-8-9-11. Kryetari i bashkis m t madhe n vend Edi Rama, ka zhvilluar konsultime me banort e ktyre njsive, duke e vn theksin se zri i qytetarve n kt drejtim sht shum i rndsishm. Nj plan rregullues nuk sht nj plan thj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:26.104Z

Së shpejti nis funksionimi i Linjës së Kontrollit Teknik të Mjeteve

Qendra e re e Kontrollit Teknik t Detyrueshm t Mjeteve Rrugore pr Tirann sht drejt prfundimit. Investimi “SGS Automotive Albania” n fshatin Prez vlen 3 milion dollar dhe godina ka nj siprfaqe 7145 m2. Ministri i Transportit, Sokoll Olldashi ka par nga afr kt investim q nuk sht i vemti n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.556Z

As Tirana nuk e ndal dot Flamurtarin

Kuqezinjt mposhtin me merit 2-1 bardheblut n Vlor me golat e Roshit e D. Xhafajt Flamurtari firmos nj ecuri kampionesh dhe shkruan me germa t mdha emrin e tij n listn e pretendenteve kryesore pr titullin kampion. N vetm dy javt e para t kampionatit ka mundur drejtprdrejt dy favoritt kryesor pr trofe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:20.501Z

Kmbanat e Greqis bien pr Tirann

Pr analogji, Shqipria i ngjan t smurit rnd q mjekohet me hapje mielli nga qeveria, pa ditur nga se vuan konkretisht. Prballja me t keqen n Shqipri bhet jo me rreforma dhe masa drastike, por me propogand qeveritare, q helmon ndërgjegjen e njerëzve Nga Artan Mullaj*Shqetsimi i grekrve sill

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:14.459Z

Bumçi: Edi Rama burim vuajtesh për qytetarët Shih video This text will be replaced var so = new SWFObject('video/player.swf','mpl','320','276','

Kryetari i Partis Demokratike pr Tirann, deputeti Aldo Bumi, tha sot se duke bllokuar rrugt e kryeqytetit, Edi Rama po kthehet n nj burim vuajtjesh pr qytetart e Tirans.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama