Rezultate te kerkimit per termin: +Tiran +Damir +Fazlli

Total: 97
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.990Z

Berisha: Opozits ia sjellim Fazlli

sht shoqruar me debate t shumta seanca e djeshme parlamentare, ku kryeministri Sali Berisha ka reaguar ashpr ndaj akuzave t opozits pr bashkpunim t tij me biznesmenin Damir Fazlli. Berisha, ka ironizuar dhe krcnuar deri diku opozitart duke u shprehur se nse ata pranojn , ai sht i gatshm t sjell n Sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.060Z

Fazlli drgon dy avokat

Tiran (start)- shtja e ngritur nga Prokuroria shqiptare ndaj Damir Fazlli, ka sjell n Tiran , dy avokat mbrojts ligjor t biznesmenit serbo-boshnjak. Destinacioni i tyre i par ka qen pran Prokuroris s Tirans. Prreth 40 minuta, dy avokatt kan marr pran organit t akuzs kontaktet me prokurort e shtjes F

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.060Z

Fazlli, avokatt: Ngjyra politike

Tiran (start)- Dy avokatt e biznesmenit serbo-boshnjak Damir Fazlli, t cilt ndodhen prej ditsh n Tiran, kan dhn sot nj konferenc shtypi pr mediat. Andreu Corcoran dhe Eduard Ross, t ardhur nga Shtetet e Bashkuara, than pr mediat, pa dhn shum prgjigje pr gazetart, se akuzat ndaj klientit t tyre ishin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.990Z

Prokuroria nis procedim penal ndaj Fazlli

Duket se organi i akuzs ksaj here i sht prgjigjur apelit t politiks pr procedimin penal ndaj biznesmenit boshnjak Damir Fazlli. Prokuroria e Prgjithshme shpall zyrtarisht hetimet pr Damir Fazllic, por vetm pak or pas largimit t tij nga Shqipria dhe pat ditur asnj detaj lidhur me akuzat q i drejtohen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:48.662Z

G99 reagon për vizitën e Damir Fazlliç në Shqipëri

Lëvizja “G99” ka reaguar sot për vizitën e Fazlliç në Shqipëri dhe shoqërimin e tij me efektiva policie. “G99” kërkon hetim nga prokuroria ndërsa ka kritikuar ashpër shoqërimin e Fazlliç nga policët. TIRANË - Pas qëndrimit në Tiranë për disa orë të shumë të pë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.991Z

Berisha: Hetim ndrkombtar pr Fazlli

Kryeministri Sali Berisha ka deklaruar se ndaj biznesmenit boshnjak, Damir Fazlli, do t ngrihet nj hetim ndrkombtar, por kjo sipas tij jo lidhur me shpifjet e shmtuara q jan adresuar ndaj tij dhe qeveris s djatht. Ai u shpreh i gatshm q t prballet me do lloj akuze nse dikush do t jet i mundur t fakt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:50.082Z

Damir Fazlliç, 5 mijë euro llogari bankare në Shqipëri

Prokuroria bllokon shuma të papërfillshme parash në banka, për një biznesmen që ka deklaruar se ka 50 mln euro pasuri TIRANË- Megjithese ka deklaruar publikisht se ka 50 milionë euro pasuri, llogatitë bankare e nxjerrin Damir Fazlliçin një biznesmen “të varfër”.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama