Rezultate te kerkimit per termin: +Tirana

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.701Z

Tirana-Partizani, statistikat

- Java 31 përball midis tyre katër ekipet më të mira të Superligës: Tirana(1)-Partizani(4) dhe Vllaznia (3)-Teuta (2). Kur kanë mbetur edhe tri javë nga përfundimi i sezonit (përfshirë dhe ndeshjet e sotme), Tirana me një fitore kundër Partizanit mund të fitojë titullin, pavarësish

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:36.593Z

Shqipëria si Tirana

Fatos Çoçoli Padyshim kjo do të jetë fraza e zgjedhjeve të vitit të ardhshëm. Drita në fund të tunelit, ganxha për të mos i lënë të rinjtë tanë të marrin arratinë jashtë shtetit, shpresa për një jetë më të mirë. Po çka Tirana diçka kaq të veçantë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:46.494Z

Tirana si penis

Rrjeti po gëlon nga debati kohët e fundit, lidhur me projektet që synojnë një ndryshim rrënjësor të Tiranës dhe të disa hapësirave dhe objekteve historike të saj. Situata u përshkallëzua pasi gjatë dëgjesës për projektinm e ndryshimit të stadiumit "Qemal Stafa" dhe të zëvendës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.333Z

Tirana, tradhti ndaj kujt ...

Nertil Agalliu (Ora Sport) Nje Tirane e veshur me miliona, me nje organike per tu pasur zili, nje Tirane yjesh,por qe ne fund yjet u shuan. Nje sezon I dështuar me plot gojën për një prej klubeve më të pasura dhe më më shumë trofe në Shqipëri. Tirana ka humbur edhe shansin e fundit te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:52.713Z

Tirana votoi

Tirana ishte ne shesh me daten 20 shkurt. Si 20 vite me pare por shume me teper se atehere. Ne shkurtin e acarte te vitit 1991 mbi 30000 mije qytetare u mblodhen ne sheshin Skenderbej per te larguar nje shtatore qe jo vetem simbolikisht por realisht stigmatizonte terrorin friken mjerimin. Ne piede

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.257Z

Tirana, shesh urban kulture

Tirana Open 1-Festivali i Librit dhe Arteve është një ftesë për të përhapur fjalën që Tirana është një shesh urban që nuk ka barriera kulturore, por kufij të vetëm porozë të përkatësisë kulturore. "Tirana Open 1" është Festivali i Libri dhe Arteve që do të zhvillohet në k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.415Z

Derbi Tirana-Partizani, intrigë statistikash

Tirana-Partizani do të përballen në sfidën e 126-të historike midis tyre dhe të dytën sezonale, por as tekniku Mirel Josa (Tirana) dhe as Neptun Bajko (Partizani) nuk do të jenë në pankinë. Në vend të tyre do të jenë: Shkëlqim Muca dhe Hasan Lika. Kur dy ekipet u ndeshën për herë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama