Rezultate te kerkimit per termin: +Tirane

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.196Z

FOTOLAJM/Bore ne Tirane

  Pas me shume se pes viteve ne Tirane bie bore. Floket e parë të borës janë shfaqur rreth orës 23 30 minuta dhe po shtohen.  

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:06.949Z

Tirane vidhet kasaforta e nje firme ndertimi ne Tirane

Tirane 6 shtator 2016 NOAal- Zyra e nje firme ndertimi ne Tirane eshte grabitur gjate nates mes te henes dhe te martes ku eshte marre kasaforta nga zyra e administratorit te kompanisebr br Mesohet se grabitja ka ndodhur me ane te thyerjes se xhamave te nje dritareje ne katin e pare te zyresbr br

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:58.860Z

Votimet ne Tirane

Denis Dedej Pavaresisht disa incidenteve, te vogla qe nuk perbenin rrezik per zhvillimin normal te procesit zgjedhore, Qarku i Tiranes zhvilloi dje zgjedhjet te standardeve evropiane. Kjo gje eshte pranuar edhe nga kryetaret e dy partive me te medha, te Partise Demokratike dhe Partise Socialiste. Si

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:22.272Z

Kuzhina greke ne Tirane

Kuzhina greke ne Tirane E diel 24 Mars 2013 1554 p styletext-align justify Kuzhina greke ne Tirane Kuzhina eshte vitrina e nje populli e ndoshta menyra me e mire per te njohur psikologjine shijet dhe stilin e tij te jeteses Duket se mbi kete teori jane bazuar organizatoret e javes se kus

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:24.764Z

Mesymje diplomatike ne Tirane

Mesymje diplomatike ne Tirane E hene 15 Prill 2013 0933 Eshton nis turin ne Ballkan pSituata e tensionuar parazgjedhore sjell ne Tirane disa prej figurave kryesore te Bashkimit Europian dhe Shteteve te Bashkuara te Amerikes Ne kryeqytetin shqiptar mberrin mengjesin e se martes Catherine Ashton

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:58.971Z

Berluskoni sot ne Tirane

Kryeministri italian mberrin sot ne Tirane. Silvio Berluskoni zbret ne Tirane ne takime te paralajmeruara me kreret me te larte te vendit. Ardhja e kreut te qeverise italiane behet ne momentin kur vendi fqinj ka rritur interesat per ndertimin e projekteve energjitike. 2 prej projekteve pritet te n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:48.604Z

Neser Milan ne Tirane

Milani do te vije neser ne Tirane per t’u perballur me kombetaren B te Shqiperise. Tre fitues te topit te arte, Ronaldinjo, Kaka dhe Shevçenko do te jene prezent ne Qemal Stafa. Kjo eshte hera e dyte qe Milan vjen ne Tirane.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama