Rezultate te kerkimit per termin: +Tiranen

Total: 4399
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:41.285Z

Haxhiosmanovic: Nuk e njoh Tiranen

Trajneri i Vllaznise, Dervish Haxhiosmanovic deklaroi nga Shkodra, para ndeshjes se sotme me Tiranen, se nuk e njeh kundershtarin, duke e quajtur kete si nje problem te madh dhe qe e shqeteson shume. Vllaznia do te prese Tiranen, pasi ka lene pas disa rezultate pozitive. Atmosfera ne Shkoder, pasi d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:56.111Z

Jahjaga viziton Tiranen

brbrPresidentja e Kosoves Atifete Jahjaga viziton Tiranen kete te enjte Ajo do te pritet ne oren 1000 nga presidenti shqiptar Bujar Nishani ne presidence dhe delegacionet do te zhvillojne me pas nje takim ne oren 1030 Nje konference e perbashket per shtyp eshte paralajmeruar te mbahet ne oren 1120

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:57.853Z

Skenderbeu mund Tiranen ne Korce VIDEO

Skenderbeu nuk ndalet Kampionet mposhten 2-1 Tiranen ne nje perballje spektakli qe justifikoi gjithe pritshmeritebr br Emocione loje intensive dhe adrenaline pa fund ne stadiumin e Korces por ne fund feston Skenderbeu qe rimerr kreun e renditjes me pike te plota fale nje permbysjeje kampionesh me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:24.678Z

Shkarkohet kreu i ALUIZNI-t per Tiranen

E marte 04 Tetor 2011 1647 Tweet FERDINAND SHEHUMe nje motivacion te paqarte dhe nepermjet nje konference per shtyp ku nuk u lejua asnje pyetje ALUIZNI njoftoi shkarkimin nga detyra te kreut te saj per Tiranen Ferdinand Shehu. Sipas drejtuesve te ALUIZNI-t Shehu ka mashtruar organet emeruese duk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:50.246Z

Kush e sundon Tiranen qysh sot?

Nga Artan Fuga Sot ne mes te sheshit te Tiranes, vendosur te fasada e kulles te larte qe dominon gjithcka, ende ne ndertim, pashe si reklame nje shishe birre gjigande ne imazh reklame qe ngrihej si minare stermadhe, si anije kozmike nderplanetare, si kult faraonik piramidal, mbi qytet. Dilni shih

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:22.384Z

Apeli ul denimin per Tiranen

brbrKomisioni i Apelit prane FSHF pas shqyrtimit te kerkesave ankimore ka ulur denimin e dhene per Tiranen nga disiplina Komisioni i Apelit pas shqyrtoi apelimet e paraqitura nga perfaqesusesit e klubit Tirana vendosi qe kjo skuader per hedhje te sendeve te forta dhe flakadaneve ne fushen e lojes ng

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:41.125Z

Basha Rama kercenon ta riktheje Tiranen pas

Akuzat e kryetarit te Partise Socialiste per te anulluar planin e pare urbanistik te Tiranes ne 2 dekada, kryebashkiaku Lulzim Basha i quan kompleks te Rames, qe i vijne nga refuzimi qe i bene kryeqytetasit me vote, me 8 maj. “Vjen nga nje kompleks dhe nje refuzim i qytetareve te tiranes. Hum

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama