Rezultate te kerkimit per termin: +Tiranes +Ruzhdi +Keci

Total: 12
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:14.830Z

"Rokada", iken Ruzhdi Keci, vjen Keltis Kruja

Keltis Kruja eshte prefekti i ri i Tiranes. Kruja u prezantua diten e djeshme nga zevendesministri i Puneve te Brendshme, Ferdinand Poni, ne ambientet e Prefektures. Kruja zevendeson ne kete detyre, Ruzhdi Kecin, prefektin aktual i cili u largua nga detyra per arsye shendetesore. Kruja ka nje kuriku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:48.184Z

Keci: Abuzime ne komunat e Tiranes dhe Kavaje

Prefekti i Tiranes, Ruzhdi Keci ne nje prononcim per "Koha Jone" deklaroi se pjeset me problematike ne verifikimin e titujve te pronesise ne prefekturen e Tiranes, pritet te jene edhe komunat perreth qytetit te Tiranes dhe bregdeti i qytetit te Kavajes. Sipas prefektit, Keci ky proces pritet te kete

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:39.114Z

Keci: Kontestim gjyqesor buxhetit te bashkise

Prefekti i Tiranes, Ruzhdi Keci eshte shprehur dje se ligjerisht, tashme i ka mbetur vetem rruga gjyqesore per te kontestuar buxhetin e bashkise se Tiranes. Duket se prefekti ende nuk e ka vendosur nese do te beje padi per ta kundershtuar buxhetin, por gjithsesi, mbetet qe te vleresoje situaten. "De

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:14.819Z

Lë detyrën Keci, prezantohet Prefekti i ri i Tiranës

Zv/ministri i Punëve të Brendshme ka prezantuar në ambientet e prefekturës prefektin e ri, zotin Keltis Kruja ndërkohe qe Ruzhdi Keci le detyren per arsye shendetesore TIRANE-Prefekti i ri i Tiranes është prezantuar sot pas dorëzimit të detyrës nga Rruzhdi Keci. Zv/ministri i Punëve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:24.052Z

"Buxheti i Tiranes, kaloi afati"

Prefekti i Qarkut te Tiranes ka deklaruar se dje, kane kaluar afatet ligjore per firmosjen e buxhetit te bashkise se Tiranes per vitin 2009, megjithate, ai ka premtuar tolerance disa ditore, duke i lene mundesine Keshillit Bashkiak qe te mblidhet per votim. Ai ka deklaruar se kete e ben jo per perso

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:24.742Z

Buxheti i Tiranes, firma per 10 dite

Buxheti i Tiranes ka mberritur ne zyren e prefektit Ruzhdi Keci per t'u firmosur. Nderkohe qe pritet qe brenda dates 20 shkurt te japin vendimin nese eshte brenda standardeve. Bashkia e ka dorezuar draftin tre dite me pare, por kryetari i keshillit bashkiak, Sokol Dervishaj, nuk ka firmosur mbi doku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:24.731Z

Dervishaj: Prefekti i Tiranes vendos per buxhetin

Levizja Socialiste per Integrim, ne lidhje me votimin e buxhetit ne Keshillin Bashkiak, deklaron se ceshtja tashme i eshte transferuar nenkryetarit. Kryetari i Keshillit, perfaqesuesi i LSI-se, Sokol Dervishaj, njoftoi se nenkryetari ka cuar per miratim buxhetin ne prefekture. Sipas Dervi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama