Rezultate te kerkimit per termin: +Titulli

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:10.487Z

Pellegrini: Titulli vendoset nesër

Manuel Pellegrini thotë se titulli i La Ligës do të vendoset nesër dhe shpreson që mbretërit t'i gëzohen trofeut. Nesër mbrëma zhvillohen të gjitha ndeshjet e javës së 37-të të La Ligës dhe e gjithë vëmendja është e përqendruar te takimi Sevilla-Barcelona dhe Real Madrid - Atl

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:37.457Z

Diplomat e reja, titulli, në pikëpyetje

Diplomat e reja të Universitetit të Tiranës pritet të miratohen më 25 mars, ndonëse asnjë takim zyrtar nuk është planifikuar për senatin akademik. Burime nga universiteti bëjnë të ditur për gazetën “standard” se ende nuk është vendosur nëse titulli do të jetë pjesë përbër

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:10.643Z

Titulli i kaltër

Chelsea e rrëzoi nga froni Manchester Unitedin dhe mori titullin e kampionit në Premierligë, pas fitores së thellë 8-0 nga Wigan Athletic, të dielën. Edhe pse Djajtë e Kuq përfunduan sezonin me fitore 4-0 ndaj Stoke në Old Traffordit, festa e madhe ishte në Stamford Bridge, ku golat nga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:33.966Z

Ferrara: Titulli arrihet, duhet ndalur Interi

Trajneri i Juventusit, Ciro Ferrara premtoi se titulli kampion ne Seria A do te arrihet, nese gjate sezonit Juve arrin dhe sfidon Interin. Zikalterit ndodhen ne krye te klasifikimit dhe per Ferrarren titulli do te arrihet, vetem nese ndalen dhe kalohen ne ndeshjet e metejshme zikalterit e Murinjos.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:00.202Z

Titulli më i vështirë

Trajneri i Barcelonës, Pep Guardiola dhe ylli Lionel Messi thonë se titulli i këtij sezoni në La Liga ishte më i vështiri. Edhe pse siguruan kurorën dy ndeshje para fundit, strategu i gjigantit katalan thekson se triumfi nuk ishte aspak i lehtë. Ai lavdëron ekipin e tij, por beson se mund t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:28.013Z

Benitez: Titulli është edhe më i vështirë

Menaxheri i Liverpoolit, Rafa Benitez, nuk dëshiron të pranojë se titulli tashmë i takon Manchester United pas humbjes së djeshme ndaj Middlesbrough, por thotë se titulli do të jetë edhe më i vështirë. United tash është shtatë pikë më i mirë se sa Liverpool, dhe ka edhe një ndeshje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:07.552Z

Nerlinger: Titulli nuk është në duart tona

Drejtori i Bayernit të Munidhut, Christian Nerlinger, ka pranuar se titulli nuk është më në duart e bavarezëve, pas barazimit në udhëtim te Freiburgu. “Natyrisht, titulli nuk është humbur, por nuk është më në duart tona&rdq

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama