Rezultate te kerkimit per termin: +Togat

Total: 1958
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:12.553Z

Togat e zeza, arrest me burg për biznesmenin Matuku

09/01/2009  Për falsifikim dokumentesh BERAT- Burg pa afat ka vendosur Gjykata e Shkallës së Parë Berat për biznesmenin Agim Matuku arrestuar dy ditë më parë nga policia me akuzën e falsifikimit me qëllim përfitimi. Ndaj tij është ngritur akuza e falsifikimit të dokumentacion

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:37.238Z

Mbyllen gjykatat, togat e zeza ikin me pushime

TIRANE - Përfundon viti juridik, gjyqësori nis pushimet verore. Dita e djeshme ishte e fundit për funksionimin normal të punës nëpër gjykata, ndërsa sot puna nëpër gjykata ndërpritet tërësisht për të rifilluar në muajin shtator. Tashmë është bërë traditë që togat e zeza t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:09.308Z

Zoti Kadilli, a ka qenë babai juaj në togat e pushkatimit?

Share Nga Ilirian Blloshmi Deputeti Fatbardh Kadilli ka thënë se Edi Rama duhet të kërkojë falje për krimet e kryera nga familja e tij, duke filluar që nga varja e poetit Havzi Nela. Kjo ishte deklarata e Fatbardh Kadilli-it ne te perdishmen Tema dt.2. mars.2012, qe me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:30.510Z

Alibeaj, pas sherrit me gjyqtarët: Nuk synoj të spiunoj togat e zeza

Nuk ka asnjë tërheqje. Ministri Alibeaj është i bindur se urdhrat e tij për administratën gjyqësore të Gjykatës së Tiranës janë të ligjshëm dhe këmbëngul se ato do të zbatohen me çdo kusht. Gjithsesi ai dje është shprehur se nuk ka synim që me detyrat e reja që u ka dhënë sek

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:16.335Z

Togat e zeza fitime në toka dhe bashkëpronarë në ndërtime

10/08/2011  ILDKP zbardh deklaratat e pasurisë së gjyqtarëve të Gjykatës së Lartë Shumica e zyrtarëve të drejtësisë jetojnë në një apartament, më pak prej tyre kanë dy apartamente dhe më pak akoma kanë vila. Gjyqtarët e Gjykatës së Lartë në deklaratat e tyre të pas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:22.343Z

Togat e zeza, tani me shoqatë

Edhe gjykatësit tashmë ndiejnë nevojën për të mbrojtur më mirë interesat e tyre, por edhe për të shprehur sa më gjerësisht mendimet për reformën në drejtësi dhe jo vetëm. Dje, në ambientet e Hotel Tiranës në kryeqytet, rreth 85 gjyqtarë të pranishëm në një takim të veçant

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:47.598Z

Kirurgu Nelaj përballet me togat e zeza

Autori i Lajmit: red.Kirurgu i akuzuar për korrupsion, Ardian Nelaj, ka dalë dje përpara drejtësisë për t u përballur me akuzën e “korrupsionit pasiv të personave që ushtrojnë funksione publike”. Kirurgu i Klinikës së Spitalit të Burgut në Tiranë, Ardian Nelaj, bënte operacione

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama