Rezultate te kerkimit per termin: +Tomn

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.349Z

Pranga, mashtronte njerëzit se do ti dërgonte në Amerikë

Operacioni Policia arreston Thanas Mokn, drejtor i revists “Diaspora”, i dnuar me 12 vjet burg Ish-drejtori i revists “Diaspora” sht arrestuar nga policia, pasi Gjykata e Shkodrs e ka dnuar me 12 vjet burg, pasi ka mashtruar disa njerz pr nxjerrje t vizave pr n Shtetet e Bas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.859Z

Raporti i plote i hetimit Komploti per vrasje u inicua nga Mark Frroku

Prokuroria e Krimeve te Renda ka zbardhur per Kuvendin hetimet qe ka kryer per ceshtjen Doshi duke zbuluar pjese te panjohura deri me tani te kesaj historie dhe duke hedhur drite mbi versione te ndryshme te publikuara ne mediabr br Ne relacionin derguar Kuvendit Prokuroria thote se nga hetimet e k

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama