Rezultate te kerkimit per termin: +Tom +Doshi

Total: 2388
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:45.393Z

Aksidentohet Tom Doshi

Deputeti Tom Doshi është aksidentuar ndërsa udhëtonte me automjetin e tij. Aksidenti ka ndodhur në aksin Shkodër-Velipojë. Fatmirësisht, deputeti nuk ka pësuar dëmtime. Për momentin nuk dihen arsyet e aksidentit.  

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:44.201Z

Tom Doshi drejt PDIU?

Deputeti i pavarur Tom Doshi është parë sot teksa diksutonte gjatë jashtë mjediseve të parlamentit, me kryetarin e PDIU Shpëtim Idrizi. Pas përjashtimit nga Partia Socialiste, Doshi gjithsesi në votimet dhe sjelljen e tij, nuk ka mbajtur qëndrime kundra mazhorancës. Por tashmë, me sa du

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:31.169Z

Perjashtohet Tom Doshi

brbrAkuzat e ashpra ndaj qeverise dhe kryeministrit Edi Rama i kane kushtuar Tom Doshit prezencen ne radhet e deputeteve socialiste Grupi parlamentar vendosi per perjashtimin e tij nje fakt ky qe eshte bere i ditur nga vete Doshi teksa ai doli para se te perfundonte mbledhja Doshi ka leshuar lume ak

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:44.970Z

Tom Doshi kthehet ne kuvend

brbrPer here te pare pas 3 muajsh deputeti Tom Doshi merr pjese ne punimet e parlamentit Edhe pse eshte perjashtuar nga grupi parlamentar i PS Doshi eshte ulur ne te njejtin vend perkrah deputeteve socialiste Deputeti i Qarkut te Shkodres ka qendruar per disa minuta ne seance dhe ka preferuar te mo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:31.955Z

Tom Doshi ne Prokurori

brbrQe prej ores 930 te kesaj te enjteje deputeti socialist Tom Doshi ndodhet ne Prokurorine e Krimeve te Renda ku ka deshmuar lidhur me akuzat e forta te bera per nje skenar te pergatitur per vrasjen e tij dhe te deputetit te PD Mhill Fufi Doshi mesohet se ka dorezuar para dy prokuroreve edhe video

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:31.499Z

Tom Doshi përjashtohet nga PS

Pas përfundimit të mbledhjes së grupit të Partisë Socialiste, deputeti rebel i saj Tom Doshi mësohet se është përjashtuar nga forca e majtë. Pas përfundimit të mbledhjes së grupit të Partisë Socialiste, deputeti rebel i saj Tom Doshi mësohet se është përjashtuar nga forca e majtë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.268Z

Tom Doshi deshmon ne Prokurori

Deputeti i PS Tom Doshi Tirane 7 shkurt NOA 8211 Tom Doshi dhe Paulin Sterkaj jane dy deputetet e Partise Socialiste qe pritet te deshmojne sot ne Prokurorine e Tiranes ne lidhje me ngjarjet e dates 21 janar. Dy deputetet jane akuzuar nga mazhoranca se kane luajtur rol kryesor ne aktet e dhunshme ap

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama