Rezultate te kerkimit per termin: +Toni

Total: 3890
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:48.590Z

Toni premton gola

Luca Toni ka mohuar se ka nënshkruar për Romën në marrëveshje gjashtëmujore të huazimit në mënyrë që të rikthehet në Kombëtaren e Italisë për Kampionatin botëror. Sulmuesi 32 vjeç ishte prezantuar në Romë të shtunën dhe sugjeroi se dëshiron të bëjë kalim afatgjatë nga Baye

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:05.645Z

Pas Toni Sopranos, Hollivudi duhet të krijojë një Toni Sapunxhiu

Nga Will Pavia, The Times Për disa vite, vëzhguesit e krimit në Nju Jork kanë vënë re rënien e mafias italiane. Njujorkezët janë ende të lumtur me arrestimin e tipave të tillë si Vini Lavazhi apo Toni Paninia. Tani, megjithatë, autoritetet po merren me një tjetër organizatë ndërkomb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:57.049Z

Toni në Al-Nasr

Juventus ka konfirmuar se sulmuesi Luca Toni është larguar nga klubi duke arritur marrëveshje me skuadrën nga Emiratet e Bashkuara Arabe, Al-Nasr. Toni, 34 vjeç ndahet me Bianconerët vetëm 12 muaj pas ardhjes në klub si transferim i lirë nga Genoa. Ai realizoi dy gola në 15 paraqitje për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:14.882Z

Toni afër Genoas

Genoa është në prag të transferimit të sulmuesit të Bayern Munichut, Luca Toni, ka njoftuar presidenti i klubit, Enrico Preziosi. Rossoblu kanë arritur marrëveshje me gjigantin bavarez, ndërsa tani synojnë të finalizojnë detajet e kontratës me sulmuesin italian. “Me Tonin kemi arritu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:33.310Z

Toni kërkon falje

Sulmuesi i Bayern Munichut, Luca Toni ka kërkuar falje pas largimit nga stadiumi në përfundim të pjesës së parë të ndeshjes kundër Schalke 04 të shtunën e kaluar, pasi ishte zëvendësuar nga trajneri Louis van Gaal. Kërkoj falje në respekt ndaj bashkëlojtarëve, klubit dhe tifozëve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:15.239Z

Luca Toni te Barcelona?

Barcelona mund të bëjë në janar një transfer befasues. Sulmuesi veteran italian, Luca Toni mund të jetë "Larssoni" i ri i Barcelonës. Sulmuesi i Veronës ka shëklqyer këtë edicion duke shënuar gola në Serie A për t&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.269Z

Luca Toni 100

Nga Express më 06 shkurt 2011 në ora 20:48 Luca Toni, të shtunën mbrëma e ka shijuar golin e tij të 100-të në Serie A. Sulmuesi italian shënoi golin e tretë, në fitoren e Juventusit me rezultat 3:1 ndaj Cagliarit. “Kam arritur në 100 gola në Serie A dhe për më shumë, këtë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama