Rezultate te kerkimit per termin: +Totenhemin

Total: 206
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:45.822Z

Braziliani Paulinjo zgjedh Totenhemin

Mesfushori brazilian Paulinjo është një lojtar i Totenhemit. Skuadra angleze ka lëvizur shpejt në merkato, duke nënshkruar me lojtarin një kontratë që do të derdhë në arkat e Korinthiansit 20 milionë euro. Në fakt, oferta e skuadr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:45.728Z

Paulinho zgjedh Totenhemin

Mesfushori brazilian, Paulinho është një lojtar i Totenhemit. Skuadra angleze ka lëvizur shpejt në merkato duke nënshkruar me lojtarin një kontratë që do të derdhë në arkat e Korinthians 20 milion euro. Në fakt oferta e skua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:31.164Z

Mou bëhet qesharak: Kam refuzuar Totenhemin

Trajneri portugez Jose Mourinho është i njohur për ngacmimet përpara ndeshjes dhe të njëjtën gjë ka dashur të bëjë edhe përpara finales së sotme midis Totenhem dhe Çelsit të tij. "Në vitin 2007 kam refuzuar Totenhemin. Sapo isha larguar nga Çelsi dhe më ofruan një kontratë dyvje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:49.360Z

Bala ndaj Lionit, Cana peshkon Totenhemin

Faza e grupeve të Ligës së Europës do të ofrojë disa përballje të vërteta luksi, me ndeshje të mëdha si Liverpul-Udineze, PSV Eindhoven-Napoli, Inter-Rubin Kazan, Lion-Bilbao apo Totenhem-Lazio. Kështu vendosi shorti i mbajtur në Monako, në orën 13:00 të ditës së premte, ku u përc

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:22.807Z

Fatmir Hysenbelliu firmos me Totenhemin

 Talenti shqiptar, Fatmir Hysenbelliu, ka firmosur me klubin e njohur anglez të Totenhem Hotspur. Futbollisti i ri ka firmosur një kontratë 3-mujore, kohë gjatë të cilës do të jetë në provë, megjithëse duket se drejtuesit e klubit anglez kanë krijuar që tani një përshtypje mjaft

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.636Z

Reali pret Totenhemin per cerekfinalen e pare te Championsit

 Real Madrid-Totenhem është një çerekfinale Championsi, e cila nis nga stoli me përballjen e dy strategëve Hoze Mourinjo dhe Herri Redknap. Mourinjo, i cili synon të bëhet trajneri i parë në historinë e Ligës së Kampioneve, q&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:06.226Z

  Reali shkarkon Shusterin, vjen RamosRamos, 54 vjeç, më parë ka drejtuar në Spanjë Betisin, Espanjolin, Malagën dhe Seviljen, përpara se të shkonte në Angli për të drejtuar Totenhemin

Reali i Madridit zyrtarizoi shkarkimin e trajnerit gjerman Bernd Shuster, duke angazhuar në vend të tij ish-teknikun e Totenhemit në Angli, Huande Ramos. “Merengues”-it vendosën të ndryshonin bankinë pak ditë nga përplasja e madhe në kampionat kundër Barcelonës, duke parë edhe deklar

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama