Rezultate te kerkimit per termin: +Toti

Total: 569
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:02.041Z

Toti humbet durimin

23/03/2005  Pamjet e Françesko Totit duke goditur me shkelm Masimo Ambrozinin, në fundin e ndeshjes së Romës kundër Milanit, tregojnë qartë gjithë zhgënjimin e një kampioni të madh, që sheh shkatërrimin e skuadrës së tij jo vetëm nga pikëpamja e rezultatit. Kapiteni i Rom

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:44.604Z

Toti, grushta kundër trajnerit Spaleti?

Françesko Toti u rikthye te goli me Romën duke shpëtuar ekipin e tij nga humbja në transfertë. Ndeshja mes Atalantës dhe Romës u mbyll 3-3 dhe Toti realizoi golin e tretë në minutën e 86´. Por marrja e një pikë ndaj Atalantës duket se nuk e ka kënaqur trajnerin Spaleti, i cili p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.334Z

Toti: “Nder të drejtoj Maradonën”

Francesko Toti pohoi se do të ishte një nder të drejtonte legjendën e futbollit Diego Maradona në një ndeshje bamirësie, që do të luhet javën e ardhshme. Maradona, i njohur si një nga futbollistët më të mëdhenj në histori, do të luajë në një formacion yjesh, më 12 maj, kundër

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:00.410Z

Toti : Shtëpia ime është Roma

19/01/2005   Françesko Toti nuk mendon që të largohet nga Roma. Konfirmimi vjen nga vetë verdhekuqi, në një intervistë të dhënë për “Canale 5”. “Po, i është përgjigjur atyre që e pyetën, nëse ngeli keq nga sjellja e tifozëve në Siena- sepse jam shumë i lidhur me k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:47.317Z

Toti rihap mundësinë për në përfaqësuese

Romë - Françesko Toti mund të veshë sërish fanellën e përfaqësueses italiane. Futbollisti romanist ka shprehur gatishmërinë për të luajtur edhe një herë me kampionen e botës, nga e cila është ndarë që nga finalja e Berlinit në vitin 2006. “Fanella e Italisë është e vetm

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.811Z

Toti: “Roma lufton për titull”

"Fjala titull është detyruese, do të shkojmë ngadalë, por Roma është midis katër skuadrave që luftojnë". Kapiteni i Romës, Francesko Toti, është i bindur për këtë. Pas fitores me Palermos dhe perspektivat verdhekuqe Toti bën një paralelizëm me skuadrën kampione të Italisë, që

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:43.298Z

Francesko Toti demtohet perseri

Nga Arben Shemili Kapiteni i Romes, gjate stervitjes ne mengjesin e dites se sotme, eshte demtuar perseri ne kemben e djathte. Ai do te mungoje perseri ne takimin me Sportingun e Lisbones. Dhe ndoshta edhe per transferten ne Genova. Kur gati dukej se Francesko Toti do te ishte i gatshem per skuadr

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama