Rezultate te kerkimit per termin: +Totozani

Total: 1997
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:54.661Z

Totozani Drejtesi per 21 Janarin

E enjte 12 Janar 2012 1142 Igli Totozani Avokati i Popullit Ndersa po mbushet nje vit nga ngjarja e 21 Janarit ku humben jeten 4 qytetare Igli Totozani Avokati i Popullit kerkon nga organi i akuzes vendosjen sa me shpejt te drejtesise. Ne emisionin Intervista Avokati i ri i Popullit ka d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:52.370Z

Betohen Leskaj dhe Totozani

Bujar Leskaj dhe Igli Totozani janë dy drejtuesit më të rinj të dy institucioneve kushtetuese, dhe respektivisht të Kontrollit të Lartë të Shtetit dhe Avokatit të Popullit. Të dy kanë bërë betimin dje para Kuvendit, duke shënuar kështu zyrtarisht fillimin e punës në krye të këtyre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:53.968Z

Totozani, takim me ambasadorin e Danimarkës

Igli Totozani TIRANE- Avokati i Popullit, Igli Totozani eshte takuar sot me ambasadorin e Danimarkës në Tiranë Karsten Jensen. Ky takim, ishte ne kuader te njohjeve me përfaqësitë diplomatike dhe vendosjes se marredhenieve bashkepunuese mes tyre. Gjate takimit eshte diskutuar per forcimin e ba

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:56.572Z

Totozani, letër Juncker për emigrantët

Avokati i Popullit, Igli Totozani, në një letër dërguar presidentit të KE-së, Jean- Claude Juncker, në cilësinë e kreut të Ombudsmanëve të Mesdheut (AOM), shprehet se flukset migratore u instrumentalizuan nga rrjetet e krimit dhe trafikimit të qenieve njerëzore. Totozani ofron gatis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:44.179Z

Totozani: Tur takimesh për problemet në Jug

Ankesat Avokati i Popullit ka nisur një tur takimesh në jug të vendit për t’u njohur me problematikat e qytetarëve. Fillimisht, Totozani është ndalur në Fier, ku përfaqësues të shoqërisë civile janë ankuar për kushtet e jetesës, por edhe për ndotjen e mjedisit. Të takojmë qy

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:52.737Z

Avokati i Popullit, Totozani nis sot zyrtarisht punën

Tiranë- Igli Totozani, Avokati i ri i Popullit u prezantua sot zyrtarisht me punonjësit e këtij institucioni, duke nisur zyrtarisht edhe punën e tij në këtë post. Ndërkaq deputeti socialist, Namik Dokle e ka cilësuar procesin e zgjedhjes së Totozanit si transparent dhe të hapur. Igli Toto

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:51.794Z

Totozani: Duhet zgjidhje emergjente për romët

Avokati i Popullit Igli Totozani ka zhvilluar sot një tryezë në lidhje me situatën e krijuar pas dëbimit të 37 familjeve rome nga barakat e tyre pranë Pallatit me Shigjeta në Tiranë. Në fjalën e tij, Totozani është se situata e krijuar me familje rome është e rëndë dhe duhet një zg

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama