Rezultate te kerkimit per termin: +Totti

Total: 510
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:42.877Z

Dilema Totti

Trajneri i ri i Romës, Zdenek Zeman ka thënë se ende nuk ka vendosur se ku do ta inkuadrojë kapitenin Francesco Totti gjatë sezonit të ardhshëm në Serie A. Totti, 35 vjeç zakonisht ka luajtur si qendërsulmues kurse strategut çek i pëlqen të aplikojë sistemin 4-3-3. “Totti dhe unë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:10.479Z

Totti arsyeton përjashtimin

Kapiteni i Romës, Francesco Totti ka treguar arsyet e tij pse e kishte shqelmuar sulmuesin e Interit, Mario Balotelli gjatë ndeshjes finale të Kupës së Italisë të mërkurën. Totti e goditi nga prapa Balotellin dhe u ndëshkua me karton të kuq në minutat e fundit të ndeshjes, ku Roma u mpo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.168Z

Totti beson në Scudetto

Kapiteni i Romës, Francesco Totti beson se gara për titull në Serie A është e hapur, pavarësisht serisë negative të ekipit. Roma aktualisht gjendet e treta në Serie A, por ka barazuar në tri ndeshjet e fundit. Giallorossët kanë gjashtë pikë më pak se kryesuesi Inter, dhe pesë pra

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:51.307Z

Totti nuk shkon askund

Drejtori sportiv i Romës, Walter Sabatini, ka insistuar se Francesco Totti nuk do të largohet nga klubi. Ikona e Giallorossëve ngriti dyshime rreth qëndrimit të tij të mëtutjeshëm në klub, duke pranuar se mund të konsiderojë largimin në fund të këtij sezoni. Por, Sabatini nuk dyshon se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:46.428Z

Totti krkon prforcime

Kapiteni i Roms, Francesco Totti, ka krkuar prforcime nga udhheqsit e klubit, pr ti arritur objektivat q ka klubi nga kryeqyteti italian. Ai sht i knaqur me strukturn e futbollistve q ka Roma, por thot se sht e nevojshme t intervenohet n kt aspekt. Skuadra ka kualitet, por nevojiten 3-4 futbollist

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:10.483Z

Kapiteni Totti kërkon falje

Kapiteni i Romës, Francesco Totti, thotë se ai kishte bërë gabim që kishte goditur Mario Balotellin gjatë finales së Kupës së Italisë, por ka kritikuar edhe tifozët të cilët e kanë braktisur pas kësaj ngjarje. Totti u dërgua jashtë loje për këtë gjest ndërsa Roma u mposht me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:11.724Z

Totti rikthehet ndaj Arsenalit

Roma ka marrë një lajm të mirë, pasi lëndimi i kapitenit Francesco Totti, është më pak serioz se që është menduar. Kapiteni Totti mori një lëndim në pjesën e parë të humbjes së ekipit të tij ndaj Catanias pak para pauzës dimërore. Testet e para thanë se kapiteni do të ishte ja

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama