Rezultate te kerkimit per termin: +Trajnert

Total: 5
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.561Z

Shalke 04 në Elbasan

Shalke 04 do t jap ekperiencn e saj n futbollit shqiptar. T drguar t Akademis s Futbollit t ktij klubi, kan mbrritur n Elbasan pr nj projekt t prbashkt me skuadrn vendase dhe bashkin. Shalke 04 do t specializoj trajnert e moshave t KF Elbasanit, ndrsa q nga viti i ardhshm kjo nism do t prek edhe shk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.286Z

Lion- Bayern sot në TV Klan e Supersport

Finalisti i par i Chempions League do t caktohet sot n mbrmje pas ndeshjes Lion – Bajerni Mynihut. E para ka prfunduar 1 – 0 pr ekipin gjerman, nj rezultat q mban t hapur kualfikimin. Lion – Bajern pritet t jet nj ndeshje e ndezur pasi t dy trajnert kan menduar t sulmojn q fillim.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:38.499Z

Sulmi më i mirë i Milanit, pas atij me Van Bastenin

Berluskoni Blerja e Zlatan Ibrahimovi kashum buj n t gjith ambientin milanist. Mjaft i knaqur pr kt goditje sht shfaqur edhe presidenti i kuqezinjve, Silvio Berluskoni. “N nj far mnyre ky sht sulmi m i mir q Milani ka pasur, pas atij kur luante Van Basten”, deklaroi drejtuesi m i lart i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:04.323Z

Bayern dhe Manchester përballen sot në Allianz Arena

Sa t thuash Bayern Munchen – Manchester United menjher t vjen ndrmend finalja dramatike e 1999 ku ekipi gjerman e humbi trofeun n minutat e fundit. Avantazhi 1 – 0 u kthye n disavantazh 2 – 1 me golat e Sheringham dhe Solskjaer. Manchester u shpall kampion dhe nga ajo skuadr ka mbe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:28.248Z

Dhuna në stadiume, klubet propozojnë rritjen e gjobave

Ekzekutivit i krkohet shumfishimi i ndshkimeve financiare, elitart n mbrojtje t arbitrave N prag t sezonit t ri futbollistik, klubet elitare n vend jan angazhuar q t’i japin fund dhuns n stadiume. Problemet n fushat e lojs, t cilat shndrrohen n arena dhune prej disa vjetsh, i kan detyruar prot

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:43.533Z

Prkrahet peshngritja kosovare

Federata e Peshngritjes e Kosovs ka marr pjes pr her t par n Kampionatin botror t peshngritjes me t drejta t barabarta me shtetet tjera, i cili u mbajt n Seul dhe Goyang t Kores Jugore prej dats 17 deri m 27 nntor. Delegacioni i FPNK, i cili prbhej nga Ali Sekiraa, kryetar, Astrit Hasani, sekretar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.173Z

Skandali prfshin edhe Spanjn

Pas publikimit t skandalit nga UEFA pr kurdisjen e rreth 40 ndeshjeve, ku t prfshira jan edhe skuadrat shqiptare Vllaznia e Tirana, edhe n Spanje, federata e ktij vendi ka nisur nj hetim. Sipas institucionit m t lart t futbollit spanjoll, disa lojtar t Ligs s Par jan prfshir n nj skandal ndeshjesh t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama