Rezultate te kerkimit per termin: +Trajneri +Niko +Kovac

Total: 19
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:56.105Z

Sport Kroaci Shkarkohet trajneri i ekipit përfaqësues, Niko Kovac

TIRANE, 9 Shtator /ATSH-AFP/. - Trajneri i ekipit perfaqesues, Niko Kovac, eshte shkarkuar te merkuren nga Federata Kroate e Futbollit (HNS) pas humbjes se ekipit perfaqesues 0-2 perballe Norvegjise ne ndeshjen eliminatore per Euro-2016 (Gr.H). Kroacia nuk mundi te marre veçse nje pike ne dy ndeshj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.892Z

Kovac: Kroacia di si ta ndalë Brazilin

Brazili dhe Kroacia do të hapin Kampionatin Botëror sonte me fillim nga ora 22:00, ndërsa trajneri Kroat është shprehur optimist para kësaj ndeshjeje të vështirë. Trajneri i Kombëtares Kroate Niko Kovac, ka deklaruar se ai dhe skuadra e tij e din&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:34.875Z

Niko Kovaç do të jetë trajneri i ri i Bajern Mynih

Mesa duket Bayern i ka dhënë fund kërkimit për trajnerin e ri. Sipas informacioneve të Bild, Niko Kovaç do të jetë trashëgimtari i Jupp Heynckes në stolin e Bayern. Drejtuesit e Bayern kanë lajmëruar disa javë më parë se trajneri i ri do të vendoset gjatë prillit. Tashmë është gj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:16.690Z

Kovac Juventusi Bayerni e Chelsea shpallen kampione

Chelsea Bayern dhe Juventus do te shpallen kampione ne kampionatet respektive Per kete nuk ka asnje dyshim trajneri i Kroacise Niko Kovac i cili ben nje analize te ecurise ne disa nga kampionatet me prestigjioze te kontinentit deri ne kete pike te sezonitbr br Pres qe ne Spanje te zhvillohet nje b

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.026Z

Kovac Ky eshte turp me mire te kthehemi ne shtepi

Trajneri i Kroacise shperthen kunder vendimeve te kyesorit japonez Nishimura qe sipas tij favorizuan Brazilinbr br Nese ajo ishte nje penallti atehere nuk mund te luajme futboll Me mire te merremi me basketbollbr br Ky eshte nje turp flasim per respektin por ne nuk u respektuam kurre Nese kjo es

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.405Z

Kovac nën akuzë, lojtarët e Bayernit të pakënaqur me kroatin

10 ndeshje e 7 fitore. Megjithatë, situata e Niko Kovac tek Bayerni nuk duket të jetë fortë e qetë. Kjo vjen gjithashtu sepse trajneri kroat po humbet fuqi në dhomat e zhveshjes, e njëjta gjë që ka ndodhur në të kaluarën me Guardiolën e Ancelottin. Një arsye tjetër se kroati nuk flet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.026Z

Kovac: Turp për referin, ndoshta do të dorëzohemi dhe shkojmë në shtëpi

Trajneri i kombëtares kroate ishte tejet i ashpër në deklaratla për referin pas ndeshjes me Brazilin të cilën e humbën me rezultat 3:1. Niko Kovac para mediave u shpreh se ishte tejet i dëshpëruar nga referimi skandaloz i japonezit Yuichi Nishimura , ai t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama