Rezultate te kerkimit per termin: +Trajneri

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:58.525Z

Ferguson, trajneri i shekullit

Menaxheri i Manchester Unitedit, Sir Alex Ferguson, është trajneri më i mirë në botë i shekullit XXI, sipas Federatës Ndërkombëtare për Histori dhe Statistika në Futboll (IFFHS). Pas tij vijnë Arsene Wenger i Arsenalit dhe Jose Mourinho nga Real Madrid. Kurse Pep Guardiola është i 22-t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:50.086Z

Dorehiqet trajneri i Argjentines

Trajneri i Argjentines Bazile ka dhene doreheqjen pas humbjes qe skuadra pesoi ne Kili se fundmi.Federata ka sqaruar se ishin arsyet personale qe sollen largimin por te gjithe e dinin se trajneri vuajti presion te vazhdueshem si pasoje e rezultateve zhgenjyese.Per Bazile ishte eksperienca e dyte ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.918Z

Njëherë trajneri, pastaj kontrata

Nga Express më 06 maj 2011 në ora 11:43 Malmo po vazhdon negociatat me Agon Mehmetin për vazhdimin e kontratës. Mirëpo, sulmuesi kosovar ka bërë të ditur se dëshiron të presë derisa të emërohet trajneri i ri, për të vendosur më pas nëse do ta rinovojë kontratën apo jo. “

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:30.263Z

Penalizohet trajneri krutan

10 ndeshje pezullim dhe 50 mije leke gjobe, ky eshte denimi qe ka marre trajneri i skuadres se Kastriotit pas dhunes qe tregoi ai ndaj futbollistit te Skenderbeut, kroatit Djarmati ne ndeshjen e kesaj fundjave. Keshtu ka vendosur Komisioni i Disiplines ne FSHF, duke dhene sinjale se nuk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:46.529Z

Branko Ivankoviç, trajneri i Shqipërisë?

Trajneri Branko Ivankoviç mund të jetë trajneri i ri i Shqipërisë. Kroati ishte dje në Tiranë, së bashku edhe me ish-trajnerin e Dinamos e Kroacisë U-21, Zllatko Daliç, për të biseduar në hotel “Tirana Interntional” me presidentin e Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:47.822Z

Josa trajneri i Tiranes?

Mirel Josa pritet te jete trajneri i ri i Tiranes. Pasditen e se enjtes Josa eshte takuar me donatorin e Tiranes Refik Halili, ku kane biseduar ne lidhje me postin e trajnerit te kryeqytetasve per tre ndeshjet e mbetura te ketij sezoni dhe per sezonin e ardhshem. Ne zyrat e Halilit, Josa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:23.128Z

Prezantohet trajneri i Partizanit

0 brbr SSSAbrASS brbrAndrea Agostinelli eshte prezantuar si trajneri i ri i Partizanit duke zevendesuar Sulejman Staroven Objektivi i itlianit qe ka drejtuar vetem ekipe ne Itali eshte fitimi i titullit kampionbrbr brbrAndrea Agostinelli Trajner i Partizanit 8220Uroj qe ti jap titullin qe e pret pr

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama