Rezultate te kerkimit per termin: +Trajnimi

Total: 3128
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:26.695Z

Trajnimi, Lleshi: Partitë të bashkëpunojnë

Gazeta ShqipKomisioni i Venecias: Gjeni konsensus për KQZ Eksperti i Komisionit të Venecias i atashuar pranë KQZ-së kërkon gjetjen e zgjidhjes së ngërçit të krijuar në këtë institucion. Eksperti i Komisionit të Venecias që prej muajsh po asiston në të gjitha vendimmarrjet e KQZ-së,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:55.877Z

Femrat badigarde, metoda ekstreme trajnimi në Kinë

Metoda ekstreme te trajnimit te badigardeve të para femra në Kinë. Fotot tregojnë një grup prej 20 femrash, gjatë një sesioni trajnimi. Të gjitha të regjistruarat në këtë trajnim janë vajza të cilat kanë një diplomë universitare. Programi i trajnimit të vajzave do të zgjasë 4

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.045Z

Nis trajnimi i policeve per zgjedhjet

Fier Nisin trajnimet e policeve te Qarkut Fier qe do te angazhohen me detyra gjate procesit zgjedhor te 8 majit. Lajmi eshte konfirmuar nga kreu i policise se Fierit Mergim Hoxhaj i cili ka sqaruar se trajnimi ka nisur diten e hene dhe do te zgjase deri me 31 mars. Ne Lushnje trajnimi do t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:02.469Z

Trajnimi për udhëtimet me aeroplan

Avancimi teknologjisë aeronautike dhe masat e rrepta të sigurisë e bëjnë fuluturimin mënyrën më të sigurtë të udhëtimit në ditët tona. Por për ata që ende kanë frikë të udhëtojnë me aeroplanë, kompania British Airways ofron kurse për sigurinë e fluturimeve ku ata mund të m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:20.922Z

Qendër trajnimi për specializimin e mjekëve dhe infermierëve

Ministria e Shëndetësisë po përfundon aktet ligjore për ngritjen e një qendre trajnimi për mjekët dhe infermierët. Formimi i vazhduar nëpërmjet Qendrës së Formimit të Vazhduar do të vërë në dukje nevojat për trajnim të kategorive të ndryshme të personelit shëndetësor. Nëpër

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:22.279Z

Nis trajnimi i policise per zgjedhjet

Në kuadër të zgjedhjeve të 23 qershorit nis sot trajnimi i forcave të policisë për përballimin sa më mirë të situatës. Ky trajnim organizohet nga prezenca e OSBE-së në vendin tonë dhe Policia e Shtetit. Në fjal&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:38.143Z

India ofron kurse trajnimi afatshkurtra dhe afatgjata

Tiranë - Qeveria indiane ofron kurse trajnimi afatshkurtra dhe afatgjata në Indi. Në kuadrin e “Programit të Bashkëpunimit Ekonomik dhe Teknik (ITEC)”, Qeveria e Republikës së Indisë i akordon palës shqiptare bursa për pjesëmarrje në kurse trajnimi afatshkurtra ose afatgjatë për

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama