Rezultate te kerkimit per termin: +Transporteve

Total: 7776
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:26.490Z

Min. Transporteve, inspektojnë portin e Shëngjinit

Ministri i Transporteve Olldashi dhe homologu i tij Kosovar kane kryer një inspektim në portin e Shëngjinit. Gjatë këtij inspektimi, është parë nga afër situata dhe mundësitë që duhet të krijohen në këtë port. SHENGJIN- Krijimi i kushteve për një dalje në det për shtetin më

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:55.130Z

Dështon gjyqi i zv.ministrit të Transporteve

Dështon seance e parë gjyqësore e kërkesës penale të ish zv.ministrit të Transporteve Armand Teliti dhe ish- Drejtorit Juridik Andi Toma të cilët pretendojnë për zgjatje të afateve të hetimit për segmentin Durrës-Kukës nga organi i akuzës. Pas shtyrjes së seancës gjyqësore për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:06.972Z

Nishani dekreton ministrin e ri të Transporteve

Presidenti Bujar Nishani ka dekretuar, shkarkimin nga posti i Ministrit të Transporteve dhe Infrastrukturës, të Edmond Haxhinastos dhe ka pranuar propozimin e ardhur nga Kryeministri, për të emëruar në këtë post, Sokol Dervishajn. Ky i fundit pritet të votohet gjatë seancës së nesërme

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:34.152Z

Ernest Noka, zëvendësministri i ri Transporteve

Në vendin vakant të zëvendësministrit të Punëve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit, vjen një kuadro i ri. Ernest Noka do të jetë zëvendësministri i Transporteve, i cili në këtë dikaster do të merret me gjithë drejtoritë që përfaqësojnë transportet në vend, mes tyre dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:23.397Z

Ministria e Transporteve, fushatë sensibilizuese kundër aksidenteve

Tiranë, 29 korrik, NOA Një fushatë sensibilizuese ndaj qytetarëve me qëllim uljen e numrit të shtuar të aksidenteve. Kjo është ajo që kanë ndërmarrë autoritete të larta të ministrisë së Transporteve, duke bërë me dije se kjo fushatë do të shtrihet në të gjithë vendin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:06.337Z

Jep doreheqjen ministri i Transporteve Edmond Haxhinasto

Transmetuar me 02092016 - 1143 Ministri i Transporteve dhe Infrastruktures Edmond Haxhinasto ka dhene doreheqjenbr br Vendimi eshte bere i ditur vetem para pak minutashbr br ZHaxhinasto shkoi te kryetari i Parlamentit Ilir Meta k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:13.316Z

FOTOLAJM/ Ministria e Transporteve fshin Manjanin

Ndërsa ende nuk është zyrtarizuar emri i Ylli Manjanit në krye të Ministrisë së Drejtësisë, portali i Ministrisë së Transporteve e "fshin". Manjani mban ende aktualisht postin e zv/ministrit pranë Ministrisë së Transporteve, por faqja zyrtare e kësaj ministrie ka fshirë informacion

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama