Rezultate te kerkimit per termin: +Trazhgim +Sokolaj

Total: 898
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:44.418Z

Frynë dëmet e Gërdecit, Apeli u jep pafajësinë

Një vendim i formës së prerë i Gjykatës së Apelit të Tiranës dhënë muaj më parë, ka frenuar akuzën e Prokurorisë ndaj tre ekspertëve të fundit që ishin marrë të pandehur për vlerësimin abuziv të dëmeve të shkaktuara nga tragjedia e Gërdecit. Gjykata e Apelit, pak muaj më pa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:00.166Z

Padia e KLSH hetim per grup kriminal ne Albpetrol Regjistrohet procedimi me dy akuza

e Premte 10 Tetor 20140931 am brbr8220Panorama8221 shkruan sot se Prokuroria e Krimeve te Renda regjistron procedim penal me akuzat 8220vjedhje duke shperdoruar detyren8221 dhe 8220grup i strukturuar kriminal8221 per abuzimet ne shoqerine 8220Albpetrol8221 te renditura ne padine

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.921Z

Mbyllet hetimi vdekja e Olldashit aksident

e Hene 22 Shtator 20140935 am p classwp-caption-text Makina pas aksidentitSSSAbrASS8220Panorama8221 shkruan sot se ka perfunduar hetimi i Prokurorise per aksidentin e rende ne te cilin gjeti vdekjen deputeti Sokol Olldashi Dhjete muaj pas ngjarjes se rende e cila ndodhi me 20 ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.034Z

Bitraj Parate e bankes i humba ne loto

e Diele 14 Shtator 20141002 am p classwp-caption-text Ardian BitrajSSSAbrASSAutori kryesor i vjedhjes ne Thesarin e Bankes se Shqiperise Ardian Bitraj kembengul se parate e pervetesuara nga arka stok dhe arka per veprim i ka shpenzuar ne loto sportive Pas transferimit te tij ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:54.582Z

Pasuria Bitraj shleu para kohe kredine e shtepise

e Marte 2 Shtator 20140900 am p classwp-caption-text Ardian BitrajSSSAbrASS8220Panorama8221 shkruan sot se autori kryesor i vjedhjes ne Thesarin e Bankes se Shqiperise Ardian Bitraj rezulton ta kete shlyer para kohe kredine e baneses Nga verifikimet e kryera nga Hipoteka ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.844Z

Kruje ja cfare u vodh nga depot e ushtrise Prokuroria Mungojne 200 mije fisheke e 1160 djegore

e Diele 9 Nentor 20140846 am brbrNje sasi e konsiderueshme materialesh ushtarake te rrezikshme dhe ne pronesi te shtetit jane zhdukur nga magazinat e repartit te Forcave te Armatosura ne Nuaj te Krujes Dy dite pas arrestimit pergjegjesit te grup-depove Adem Hasani prokuroria

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:13.940Z

Nis numerimi i parave te vjedhura nga Thesari Shuma e vjedhur dyshohet me e madhe se ajo qe nxori BSH

e Enjte 20 Nentor 20140821 am p classwp-caption-text Godina e thesarit te BankesSSSAbrASSTre auditues te Bankes se Shqiperise kane nisur 8220numerimin8221 e parave te vjedhura nga thesari i ketij institucioni ne ngjarjen qe u zbulua me 21 korrik te ketij viti e qe pasoi me arres

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama