Rezultate te kerkimit per termin: +Trebicka

Total: 1360
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:23.578Z

Lamtumirë Roland Trebicka!

Ka ndërruar jetë në moshën 66 vjeçare aktori i njohur Roland Trebicka. I njohur si Jovan Bregu i “Pallatit 176″ Trebicka është ndarë nga jeta pas një sëmundjeje të rëndë nga e cila ishte prekur prej kohësh. Me gjithë luftën ndaj një sëmundje të gjatë, Trebicka nuk e l

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:25.065Z

Kosta Trebicka thirret në prokurori

Kosta Trebicka, biznesmeni që denoncoi aferat korruptive në tregtinë e armëve, është thirrur dje në Prokurorinë e Përgjithshme. Burime nga organi i akuzës thanë dje në mbrëmje se Kosta Trebicka është marrë në pyetje si person që ka dijeni mbi trafikun e dyshuar të municioneve nga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:25.066Z

Trebicka akuzon Delijorgjin

Redinalda Caushaj Prokuroria merr per here te dyte ne pyetje biznesmenin shqiptar qe realizoi pergjimin telefonik me pronarin e kompanise amerikane AEY te armeve, pasi ishte perjashtuar si nenkontraktor per paketim fishekesh ne Gerdec. Edhe dje seanca e pyetjeve ka zgjatur per mese kater ore dhe pre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:25.060Z

Kosta Trebicka rrëfehet në prokurori

  Biznesmeni Kosta Trebicka dëshmon për 6 orë në Prokurorinë e Përgjithshme për fishekët shqiptarë drejt Kabulit   Denoncuesi i tregtisë së fishekëve drejt Kabulit dëshmon për takimet me Pinarin dhe Mediun TIRANË- Biznesmeni që denoncoi aferën e armëve shqiptare

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.990Z

NYT: "Trebicka", spekulime

Gazeta prestigjioze amerikane New York Times, shkruan sot se vdekja e dshmitarit ky pr trafikun e armve nga Shqipria, Kosta Trebicka sht e rrethuar me spekulime t shumta, ndrsa hetimet jan vetm rutin, ka sipas gazets aksidenti mund t mos ket ndodhur ashtu si sht thn deri m tani. Madje, gazeta shkrua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:48.666Z

Sindroma "post-Trebicka"

Duket se çudia me emrin "Trebicka", do të zgjasë më shumë se tre ditë, madje më shumë se tre muaj dhe ndoshta edhe më shumë. Vdekjet e shumta në Shqipëri, vdekje aksidentale, vrasje, krime brenda familjes, e të tjera si këto, tashmë nuk përbëjnë më lajm. Vetëm statistikë. Askush

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:20.785Z

Lamtumire Roland Trebicka

Përcillet në banesën e fundit Artisti i Merituar, Roland Trebicka i cili u nda nga në moshën 65-vjeçare, pas një sëmundjeje të rëndë. Per dy orë rresht u zhvilluan homazhe në Teatrin Kombëtar, ku ishin te pranishem t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama