Rezultate te kerkimit per termin: +Tregun +Elektrik

Total: 212
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:54.542Z

Tirane plagosje me thike ne Tregun Elektrik

Një konflikt mes dy drejtuesish taksish ka ndodhur në Tregun Elektrik në Tiranë mëngjesin e së hënës. Si pasojë, një prej tyre është plagosur dhe është dërguar menjëherë në spital. Policia ka arre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:27.186Z

Serish grabitje te tregu elektrik

Duket se dyshja e grabitesve me motor e ka kthyer “tregun elektrik” ne zonen e tyre te preferuar per te vjedhur me dhune grate qe kalojne aty. Vetem pak dite me pare, nje nga banoret e lagjes denoncoi kete fakt, nderkohe qe dje ka ardhur nje tjeter denoncim. Nderkaq, policia

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:04.973Z

Bode: Nuk do ta votojmë kredinë për tregun elektrik

30/05/2005  Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Ritvan Bode, tha dje se treni elektrik mund të jepet me koncension, dhe jo duke marrë një kredi me norma interesi kaq të larta. “Mbetem i habitur se, si kryeministri shqiptar Fatos Nano, i vendosur në pazaret e tij, do t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.430Z

Borxhi, qeveria do të marrë valutë në tregun vendas

Qeveria është vënë në nevojë për para, kryesisht valutë, pasi i duhet të shlyejë interesin e kredisë që mori për rrugën Durrës-Kukës dhe të financoje disa projekte të tenderuara në valutë. Por, në pamundësi për të marrë borxh përmes eurobondit, Ministria e Financave ësht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:27.201Z

Banorët në alarm, sërish grabitje te tregu elektrik

Duket se dyshja e grabitësve me motor e ka kthyer "tregun elektrik" në zonën e tyre të preferuar për të vjedhur me dhunë gratë që kalojnë aty. Vetëm pak ditë më parë, një nga banoret e lagjes denoncoi këtë fakt, ndërkohë që dje ka ardhur një tjetër denoncim. Ndërkaq, policia m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:20.328Z

Në shtator motori i ri elektrik meemetime zero

TOKIO- Kompania japoneze "Yamaha Motor", numri dy i prodhimit të motoçikletave në botë, ka prezantuar modelin e ri të motorit elektrik "EC-03", me emetime zero dhe i rikarikueshëm me një prizë të zakonshme elektrike shtëpiake. Skuteri i ri, që ka të njëjtën fuqi sa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.487Z

Emisioni Alarm me një fitore, Bashkia shtron rrugën tek Tregu Elektrik

Tiranë Bashkia e Tiranës, së cilës i ka rënë zilet e Alarmit të Ora News një muaj më parë, ka reaguar me shpejtësi duke shtruar e rregulluar një rrugë problematike në lagjen Ali Demi, rrugën Taulantia. Në atë rrugë tashmë, që të çon në Shkollën e Baletit, në Tregun Elektrik

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama