Rezultate te kerkimit per termin: +Trepa

Total: 5
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:46.532Z

Trepa ia ndali hovin Prishtins

Pamposhtsia e Sigal Prishtins prej 12 ndeshjesh, ka marr fund t mrkurn mbrma, kur klubi bardhekaltr u mposht nga Trepa me rezultat 84:81, n ndeshjen e zhvilluar n Palestrn e Sporteve Minatori n Mitrovic. Me fitoren e arritur n derbin e xhiros s trembdhjet t TechnoMarket Superligs s Kosovs n basket

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:46.532Z

Trepa prforcohet me Ismailin

Kampioni vjeshtor, Trepa, i ka prforcuar radht e veta me mesfushorin Nuriman Ismaili, i cili s fundmi ka luajtur n kampionatin bolivian, prkatsisht tek ekipi La Paz. Kt e kat ditur t mrkurn drejtori i klubit mitrovicas, Eroll Vitaku. Sot e kemi nnshkruar kontratn pr nj vit e gjysm me Ismailin. Ai

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.403Z

Trepa e fiton kryendeshjen

Rikthimi i gards s vjetr n kryesi t Treps, pati efektin e vet. N fakt, mitrovicasit e kan mposhtur t shtunn mbrma Big Brother Bashkimin me rezultat 84:74, n nj ndeshje mjaft interesante. Kjo fitore u mundson xehetarve q ti bashkohen prizrenasve n pozitn e dyt t tabels. Sigal Prishtina e ka vazhdua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:46.428Z

Prishtina testohet n Mitrovic

T mrkurn n palestrn e sporteve Minatori n Mitrovic, do t zhvillohet ndeshja derbi e xhiros s trembdhjet e TechnoMarket Superligs s Kosovs n basketboll, ku takohen rivalt e kahershm, Trepa dhe Sigal Prishtina. Ky takim do t jet nj test mjaft serioz pr Sigal Prishtinn, e cila skuadr ka fituar n dymbd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.490Z

Kryendeshja e Prishtins

Kryendeshja e xhiros s 12-t t Superligs s Kosovs n hendboll i ka takuar Prishtins, e cila e mposhti Trepn n Mitrovic me 7 gola dallim. Ndeshje dramatike u zhvillua n Gjakov, ku Kastrioti ia doli t fitonte me nj gol avantazh ndaj Vllaznimit. Ndrsa, Besa Famiglia dhe Kosova, ishin t sigurta n shtpi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.490Z

Ahmeti drejt Shqipris

Futbollisti i Treps, Liridon Ahmeti, ka gjasa q n afatin kalimtar dimror, t transferohet n kampionatin e Shqipris. Pr shrbimet e mbrojtsit vushtrrias, interesim kan shprehur dy skuadra nga elita e futbollit shqiptar: Sknderbeu i Kors dhe Shkumbini i Peqinit. Kt e ka konfirmuar vet Liridon Ahmeti,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.508Z

Sigal Prishtina, pa konkurrenc

Sigal Prishtina sht duke shklqyer n kt edicion t TechnoMarket Superligs s Kosovs n basketboll. Bardhekaltrit deri m tani i kan shnuar dymbdhjet fitore, n po aq ndeshje sa i ka zhvilluar, ku ende n kt edicion nuk e ka shijuar asnj humbje t vetme. Madje bardhekaltrit po triumfojn leht ndaj skuadra

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama