Rezultate te kerkimit per termin: +Trezorieri

Total: 11
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.633Z

Meksi, përfundimisht jashtë, Selami në PD

Përfshirja e tij në “Polin e Lirisë” gjatë zgjedhjeve parlamentare të 28 qershorit ka shënuar dhe shkëputjen përfundimtare nga PD-ja të ish-Kryeministrit Aleksandër Meksi. Kjo pwr faktin se statuti i PD-së ndalon rastet kur individi është bërë pjesë e nje subjekti tjetër politik

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:47.845Z

PD, 39 antarët e rinj të Këshillit Kombëtar

Drejtuesit lokalë, lista arrin në 140 anëtarë Anëtar i KK-së edhe ish-kryetari Eduard Selami Janë fituesit e garës së disa muajve më parë për drejtues të rinj lokalë të PD-së, kurse tani hyjnë pa të drejtë votimi në listën e re të Këshillit Kombëtar. Listës së 100 anët

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.744Z

Lokalet Kryesia e PD-se se Tiranes ngre 11 grupe pune

Ne krye te grupeve deputetet e Tiranes dhe zevendesministra. Perfshihen edhe intelektualet hapen zyrat elektorale Demokratet nisin ne Tirane fushaten e re zgjedhore per kreun e ri te bashkise me te madhe ne vend. Pikerisht per organizimin e fushates se 8 majit u mblodh dje Kryes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:46.838Z

Zgjedhjet në PD, surprizat e listës së Këshillit të ri Kombëtar

Çiljeta mund ministrat; Berisha, më i votuari Të rinjtë, sfidë me votë kontribuuesve të PD-së Një listë plot surpriza, ku të rinjtë kanë sfiduar me votë edhe disa prej kontribuuesve të PD-së, ndërsa artistet e njohura si Rajmonda Bulku apo Çiljeta Xhilaga, kanë parakaluar edhe min

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:52.284Z

Vatër edukimi e talenteve sportive të fëmijëve shqiptarë me banim në Bruksel

01-10-2012 / Nga Eden Babani “FC – Kosova” (Klubi i Futbollit – Kosova) u përurua zyrtarisht të shtunën, më 22 shtator, në vazhdën e festimeve për nder të 100-vjetorit të Pavarësisë së Shqipërisë. Sip

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:46.431Z

PD në janar zgjedh kryesinë dhe sekretariatin

Lideri demokrat Sali Berisha do të thërrasë në muajin janar mbledhjen e parë të Këshillit të ri Kombëtar për të zgjedhur anëtarësinë e kryesisë dhe sekretarin e ri të PD-së. Faza e dytë e zgjedhjeve brenda PD-së po vijon me numërimin e votave për përzgjedhjen e ekipit të ri t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.801Z

PD gati kandidaturat per 8 majin. Berisha Me te miret

Zgjedhjet e 8 majit procesi i perzgjedhjes drejt finalizimit. Berisha Po bejne perzgjedhjen me te shkelqyer per qytetaret Demokratet po shkojne drejt finalizimit te procesit te perzgjedhjes se kandidateve qe do te konkurrojne ne zgjedhjet e 8 majit. Strukturat e PD-se ne rrethe

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama