Rezultate te kerkimit per termin: +Tridhjet

Total: 539
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:03.035Z

Tridhjetë milionë skllevër në botë

 Një raport i ri thotë se tridhjetë milionë njerëz janë të skllavëruar sot në botë. Raporti sqaron se ata janë të skllavëruar për të kryer shërbime seksuale, punë të rënda fizike dhe nganjëher&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:54.554Z

Tridhjetë të rinj nga Gjakova në Greqi

Tridhjetë të rinj nga Gjakova ishin pjesëmarrës në kampin veror të YMCA në Greqi. Kampi ndodhet në Halkidiki të Greqisë dhe rrugës për aty të rinjtë patën rastin të bëjnë edhe një vizitë në YMCA

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.688Z

Vdesin dy emigrantë e mbi tridhjetë zhduken në detin Egje

Zyrtarët grekë kanë njoftuar se të pakten dy persona kanë vdekur dhe tridhjetë të tjerë konsiderohen të zhdukur, pasi që dy anije me emigrantë, janë përmbytur në lindje të Detit Egje. Roja bregdetare greke ka njoftuar se ani

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.395Z

TRIDHJET DITT E RAMAZANIT

Pavaresisht se kush i gatuan dhe si i shtron ne sofer gjelleve te shtruara ne darkat dhe drekat e politikaneve u bie ere djerse varfanjakesh. Dhe ato darka e dreka nuk shtrohen per ta ngire barkun e te ftuarave por per ta stolisur me tipare njerezore masken e nikoqirit. Andaj kur uleni prane sofrave

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:18.842Z

Shkoder/ Qeveria vendos shpronesimin e prones private qe preket nga rikonstruksioni i bulevardit

 Qeveria mori sot vendimin për shpronësimin për interes publik, të pronarëve të pasurive të paluajtshme, pronë private, që preken nga rikonstruksioni i bulevardit “Skënderbej”, në bashkinë e Shkodrës. Në vendimin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:10.341Z

Rruga TiranëVorë, miratohet fondi 78 milionë lekë për shpronësimet

Qeveria miratoi dje fondin pr shpronsimin e banorve, toka e s cilve sht zn nga ndrtimi i rrugs Tiran-Vor. Qeveri miratoi dje vendimin pr shpronsimin, pr interes publik, t pasurive t paluajtshme, pron private, q preken nga ndrtimi i rrugs paralele Tiran–Vor (krahu i majt). S

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:47.263Z

Qeveria i jep OK ligjit për legalizimet

Këshilli i Ministrave miratoi në mbledhjen e rradhës, kalimin e së drejtes së pronësisë së parceles ndërtimore për 1888 objekte informale. Ndërtimet informale për të cilat u miratua kalimi i të drejtës se pronësisë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama