Rezultate te kerkimit per termin: +Trillimi

Total: 199
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:51.027Z

Berisha: Shumë shpejt do të votohet heqja e imunitetit. Fushata e Ramës, politikë trillimi

17-09-2012 / Gazeta 55 Kryeministri: Rama si Hugo Chavez, programi i PS tërësisht anti-privatizim UPDATE- Kryeministri Sali Berisha delkaroi sot gjatë mbledhjes së grupit parlamentar demokrat se heqja e imunitetit do të votohet në Kuvend gjatë ditëve n&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.176Z

Jorida Tabaku: Edi Rama, asnjë alternativë për Tiranën, shpifja dhe trillimi për kundërshtarin, oferta e vetme për elektoratin

31-03-2011 / Gazeta 55 Përfaqësuesja e Partisë Demokratike për këshillin bashkiak të Tiranës, Jorida Tabaku reagoi dje ndaj deklaratave të Edi Ramës, i cili si kundër herë akuzoi kundërshtarin e tij të 8 majit, për bashkin&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.640Z

Trillimi i Griseldes psikologet Nga problemet familjare

Griselda Rroshi historia e 28-vjeçares e cila sajoi shtatëzaninë, por edhe rrëmbimin e saj dhe të foshnjës mund të vijë nga probleme familjare. Të këtij mendimi janë psikologët të cilët shprehen se raste të tilla në m&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:09.341Z

PD- Ramës: Prano humbjen e zgjedhjeve

TIRANË- Partia Demokratike i ka kërkuar Kryetarit të Partisë Socialiste Edi Rama, të pranojë humbjen e zgjedhjeve dhe të pranojë verdiktin e popullit shqiptar. Deklaratën e ka bërë zëdhënësja e Partisë Demokratike Erla Mëhilli gjatë një konference për shtyp. "Edi Rama dhe zëdhë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:54.653Z

Ristani Rrahja e Balles sajese per te harruar hetimin

Transmetuar me 27062016 - 1549 Pas deklarates se deputetit socialist Alfred Peza lidhur me dhunen qe pretendohet se eshte ushtruar ndaj Taulant Balles i menjehershem ka qene edhe reagimi i demokratiti Arben Ristanibr br Deputeti de

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:42.467Z

Bashkia, padi penale per shpifje ndaj PS-se

Qendra Ekonomike e Zhvillimit dhe Edukimit te Femijeve, qe eshte ne varesi te Bashksie se Tiranes ka bere nje kallezim penal per shpifje ndaj Partise Socialiste. Ky kallezim penal erdhi pas akuzave qe i jane bere kesaj drejtorie, per shkarkim nga detyra te dy punonjesve te ketij institucioni, pasi s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:09.482Z

Mëhilli: Rama duhet të pranojë humbjen

Zëdhënësja e Partisë Demokratike, Erla Mëhilli, në kundërpërgjigje të deklaratës së kreut të PS-së, Edi Rama, kërkoi që "Rama vetë dhe me zëdhënësit e tij në vend që të pranojnë humbjen kalojnë nga trillimi në trillim, nga kërcënimi në kërcënim". Partia Demokratike i k

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama