Rezultate te kerkimit per termin: +Trump

Total: 6338
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:59.271Z

Intelektualet kunder Trump

brbr50 intelektuale e ish-funksionare prane Partise Republikane i bejne thirrje publike amerikaneve te mos votoje kandidatin e subjektit te tyre Donald Trump Ne nje leter publike keta ish-zyrtare mes te cileve dhe ish-drejtore te CIA-se deklarojne se Trump mund te rezultoje Presidenti me i pamatur n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:21.506Z

Trump sulmon Kinen

var fbShare url httpvizionplusaltrump-sulmon-kinensize smallbrbrNe shtetin amerikan te Wiskonsin vijon rinumerimi i votave pas kerkeses se kanditates se Partise se Gjelber Jill Stein Por deri tani presidenti i zgjedhur Donald Trump kryeson Ai ka ironizuar Stein ne nje mesazh ne Twitter ku shkroi se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:40.965Z

Përplasja Clinton-Trump

Rezultatet e kësaj jave në garën presidenciale amerikane kanë bërë që demokratja Hillary Clinton dhe republikani Donald Trump të dalin, me sa duket, si kandidatët favoritë për të fituar emërimet në partitë e tyre. Kjo gjithashtu i vë ata në një kurs përplasjeje për zgjedhjet e p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:29.645Z

Trump nën hetim

Presidenti Donald Trump po hetohet nga këshilltari special Robert Mueller për një shkelje të mundshme. Lajmi raportohet nga mediat amerikane që gjithashtu shtojnë se zyrtarë të lartë të inteligjencës do të merren në pyetje intervistohen për të vërtetuar nëse Trump ka kërkuar përf

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:25.136Z

Meksikanët kundër Trump

Dhjetra mijëra persona në Meksikë i janë drejtuar rrugëve për të protestuar kundër politikave të emigracionit të presidentit Donald Trump dhe planit të tij për ndërtimin e një muri kufitar. Protestues në dhjetra qytete meksikane, të veshur në të bardha, kanë valëvitur flamuj meks

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:50.321Z

Trump Jo privilegje emigranteve

brbrKandidati republikan per president te SHBA Donald Trump u eshte rikthyer komenteve per emigrantet Kesaj here ai eshte fokusuar tek perkujdesja e qeverisjes aktuale ndaj tyre duke theksuar se emigrantet e paligjshem po trajtohen me mire edhe se veteranet e luftes Trump ka paralajmeruar se gjerat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:21.478Z

Trump zemeron Kinen

var fbShare url httpvizionplusaltrump-zemeron-kinensize smallbrbrNje bisede telefonike mes presidentit te zgjedhur amerikan Donald Trump dhe homologes tajvaneze Tsai Ing-Wen ka shqetesuar Kinen Trump shkeli nje rregull te vendosur qe nga viti 1979 kur raportet diplomatike zyrtare u nderprene me syn

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama