Rezultate te kerkimit per termin: +Trumpin

Total: 405
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:28.394Z

FOTO/ 45 milionë përdorues! Rrjeti keqtrajton Donald Trumpin

Është kandidati më i diskutuar në fushatën presidenciale në Amerikë, për shkak të natyrës së tij dhe shprehjeve pa censurë. Ka njerëz që e admirojnë, por edhe që e përçmojnë. Në rrjet në fakt më shumë se me diskursin e tij politik janë marrë me flokët e tij që kanë nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:43.117Z

FOTOT/ Mbështetje e nxehtë! Femrat amerikane zhvishen për Trumpin

Mbështetja ndaj Donald Trump sa vjen e rritet në SHBA, dhe këtë e tregojnë edhe statuset pro tij në rrjetet sociale. Por Trump ka një mbështetje të madhe edhe nga femrat. Në Tëitter është hapur një faqe e quajtur Babe for Trump. Aty femrat e reja paraqiten me bikini duke dhënë mb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.266Z

FOTOT/ Obama kopjon Trumpin: Mur rreth shtëpisë së tij 5 milionë dollarëshe

Obama po i jep dorën e fundit shtëpisë së tij ku do zhvendoset pas jetesës 8 vjeçare në Shtëpinë e Bardhë. Shtëpia e re, me një vlerë prej 5,3 milionë $, ndodhet në Washington DC. Pavarësisht kundërshtimit ndaj Trump për murin në kufirin me Meksiken, Obama po bën të njëjtë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.483Z

FOTOT/ Më kapi dorën dhe, kush është modelja seksi që sikletos Trumpin

Ditën e djeshme një modele hungareze rrëfeu lidhur me një ngacmim seksual që i ka bërë Trump në vitin 2013. Kata Sarka, 30 vjeç, ka rrëfyer për mediat angleze se si e ftoi për seks Trumpi në Rusi. Më kapi dorën më dha kartvizitën e tij. Më ftoi ta vizitoja në dhomën e tij, tr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:52.619Z

VIDEO/ Obama ironizon Trumpin: Jemi të kënaqur me kandidimin e tij

Presidenti amerikan, Barack Obama, në shfaqjen e parë të tij në emisionin The Tonight Show Starring Jimmy Fallon, tha se është i brengosur për Partinë Republikane dhe paragjykimin që po i bëhet kandidatit të kësaj partie, Donald Trump. Kur Fallon e pyeti presidenti Obama se a mendon a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:40.954Z

Kur Simpsons parashikonte Trumpin president të SHBA-ve në vitin 2000

Nëse e sheh tani do të cilësohej si një profeci, por në atë kohë ishte thjesht një pjesë gazmore. 16 vite më pare skenaristi i Simpsons shkruajti një pjesë ku Donald Trump paraqitej si president i SHBA-ve. Ishte viti 2000. Sipas skenaristit ishte një paralajmërim për SHBA-të. Pjes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.219Z

8220The Sipmson8221 parashikoi Trumpin president 16 vjet me pare video

var fbShare url httpvizionplusalthe-sipmson-parashikoi-trumpin-president-16-vjet-me-pare-videosize smallp styletext-align justifyFilmi i animuar The Simpson ka qene nder te paret qe e ka parashikuar Donald Trumpin President te Shteteve te Bashkuara 16 vjet me parebrbr p styletext-align justifyNe ep

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama