Rezultate te kerkimit per termin: +Truproja

Total: 1195
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:22.105Z

Vdes ish-truproja e Osama Bin Ladenit

Nasser al-Bahri, ish-truproja e Osama Bin Laden ka vdekur. BBC raporton se ai vuante prej kohësh nga një sëmundje e rëndë. Burime mjekësore në Jemen i kanë thënë BBC se Bahri ka vdekur ditën e shtunë në një spital në qytetin jugor të Mukalla. Mësohet se ai ishte 40 vjeç. Bahri, i n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.428Z

Spears në telashe, denoncohet nga ish-truproja

Ish-truproja e Britney Spears deklaron se puna me këngëtaren ka qenë një makth i vërtetë, pasi emocionet e saj janë jashtë kontrollit. Fernando Flores, ka vendosur që t'i drejtohet drejtësisë për të marrë dëmshpërblim për keqtrajtimin që i është bërë gjatë sherbimi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.921Z

FOTOT/ Çfarë arme fsheh truproja i Trump nën pallto?

Jo vetëm Donald Trump, po edhe njerëzit që e rrethojnë vazhdojnë të jetë në qendër të mediave të botës. Teksa fushata elektorale dhe emërimi i tij për president të 45-të Shteteve të Bashkuara të Amerikës u përcoll me shumë kontroversa, tash debat po zgjojnë dhe truprojat e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.332Z

VIDEOLAJM/ Gruevski i rrethuarme truproja dhe gjatë pushimeve

Kryeministri maqedonas Nikola Gruevski edhe me pushime mban një duzinë me truproja. Ndërsa është duke bërë pushimet me familjen në Turqi, ai është filmuar me rreth 15 truproja që e shoqërojnë.Kjo gjë ka irrituar banorët në Çarshinë e Bodrumit. Sipas mediave maqedonase , Gruevski po

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:00.895Z

Jemen, atentat ndaj ambasadores gjermane, Holtkemper, vritet truproja

JEMEN-Vritet truproja i ambasadores Gjermane nëJemen, Carolla Muller Holtkemper . Ngjarja është shënuar në Hada, aty ku është përqendruar edhe blloku i ambasadave të huaja në Jemen. Mediat e huaja raportojnë se truproja ka mbetur i vrarë, në dalje të një supermarketi teksa përpiqej

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:05.767Z

Truproja Britney Spears nuk lahej

Britney Spears nuk bënte banjë, nuk lante dhëmbët dhe nuk përdorte deodorant. Kjo është ajo që ka thënë ish-truproja e saj, Fernando Flores. Flores ka hapur një proces gjyqësor ndaj këngëtares për ngacmim seksual

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:14.757Z

Arrestohet për gjobëvënie truproja i Familjes Berisha, Fatos Skeja

Fatos Skeja, i njohur si truproja i Familjes Berisha, është arrestuar ditën e sotme nga Policia e Tiranës. Arrestimi i tij ka ardhur pasi Gjykata e Tiranës ka vendosur për Skejën masën e arrestit me burg për gjobëvënie. Së bashku me të, në prangat e policisë ka përfunduar edhe nj

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama